بازی‌بازان در نسخه‌ی دموی Anthem کار خود را از سطح دهم آغاز خواهند کرد

۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۵

استودیوی بایوور (Bioware) سعی دارد تا پیش از انتشار بازی Anthem، فرصت تجربه‌ی آن را در اختیار بازی‌بازان قرار دهد. پس از پایان یافتن فاز آلفا، طرفداران قادر خواهند بود تا چند هفته قبل از عرضه‌ی بازی، نسخه‌ی دموی آن را تجربه کنند. حال به تازگی آقای مایک گمبل (Mike Gamble)، تهیه‌ کننده‌ی ارشد Anthem، اطلاعات جدیدی را در مورد نسخه‌ی دمو به اشتراک گذاشته است.

همان‌طور که می‌دانید، تاکنون بایوور به اکثر سوالات طرفداران پاسخ داده است. حال در جواب به سوال یکی از طرفداران در مورد نسخه‌ی دمو، آقای گمبل تائید کرد که شخصیت‌های نسخه‌ی دمو همگی در سطح دهم قرار دارند. این بدین معنی است که از همان اول، بازی‌بازان به برخی از توانایی‌ها و مهارت‌های پیشرفته‌تر دسترسی خواهند داشت. با این کار، ما می‌توانیم با مکانیک‌ها و قدرت‌هایی که در نسخه‌ی کامل بازی وجود دارند، بیشتر آشنا شویم. همچنین برای شفاف سازی بیشتر، آقای گمبل اعلام کرد این نسخه، یک دمو خواهد بود نه حالت بتا. این بدین معنی است که نسخه‌ی دمو، بخشی از بازی کامل خواهد بود.

در راستای این خبر، استودیوی بایوور در طی جدیدترین پخش زنده‌ی خود از دژ‌های نظامی این بازی رونمایی کرد. همچنین اگر می‌خواهید تا با داستان و شخصیت‌های بازی بیشتر آشنا شوید، مشاهده‌ی این تریلر را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بازی Anthem در تاریخ جمعه ۳ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید