سازندگان Batman: Arkham Origins به بازی جدید خود اشاره می‌کنند

۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷

تیم توسعه‌ی حاضر در استودیوی مونترال برادران وارنر (Warner Bros. Montreal) همچنان به نسخه‌‌ی جدید سری Batman اشاره دارد که احتمالاً در سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه خواهد شد و Court of Owls نام دارد.

اگرچه کار این استودیو در گذشته با سری Arkham تمام شده است اما این به این معنا نیست که دیگر شاهد روایت داستان‌های جدید از بتمن نباشیم. در جدیدترین تیزر این استودیو به این نکته اشاره شده است که شاید سال ۲۰۱۹ آن چیزی را که آرزو دارید به شما بدهد. پاتریک ردینگ (Patrick Redding) از استودیوی مونترال با انتشار توییتی ضمن تبریک کریسمس، بیان داشت که شاید سال ۲۰۱۹ آن چیزی را که آرزو دارید برای شما به ارمغان آورد.

اگر روی لینک درج شده در این توییت کلیک کنید، فایل گیفی را می‌بینید که سه توسعه دهنده را نشان می‌دهد که نشان Redacted برروی لباسشان است. این دومین باری است که اعضای این استودیو سرنخ‌هایی از بازی جدید خود منتشر کرده‌اند.

برای آن دسته از افرادی که اطلاعاتی در این زمینه ندارند باید بگوئیم که Court of Owls نام گروهی از شخصیت‌های شرور شهر گاتهام است که مغز متفکر این شهر به حساب می‌آید و آن را کنترل می‌کنند. این گروه قدرتمند یکی از مخالفان بتمن به حساب می‌آیند که توانایی به چالش کشیدن او را دارند.

پیش از این مشخص شده بود که استودیوی مونترال برادران وارنر در حال ساخت دو بازی از کمیک‌های DC هستند که به احتمال زیاد یکی از آن‌ها درباره بتمن است و دیگری با محوریت لیگ عدالت خواهد بود.

متاسفانه برادران وارنر در جریان رویداد The Game Awards 2018 از بازی جدید خود رونمایی نکرد اما انتظار می‌رود که بزودی شاهد معرفی ساخته جدیدشان باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید