تاریخ انتشار عنوان Earth Defense Force: Iron Rain مشخص شد

خبر خوش برای طرفداران سری محبوب Earth Defense Force که منتظر انتشار نسخه‌ی جدیدی از این فرانچایز بودند، این است که نسخه‌ی جدید این سری با نام Earth Defense Force: Iron Rain عرضه خواهد شد. حال با اعلام شرکت توسعه‌دهنده و ناشر این عنوان یعنی Yuke’s Media و D3 Publisher، این بازی سال آینده در دسترس قرار می‌گیرد.

علاوه بر اعلام دقیق تاریخ انتشار این عنوان، سازندگان این بازی اعلام کردند که Earth Defense Force: Iron Rain در سه نسخه‌ی Standard، Deluxe و Ultimate برای فروش قرار گرفته است. جزئیاتی از این سه نسخه در دسترس است که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

نسخه‌ی Standard این بازی که به دو صورت فیزیکی و دیجیتالی عرضه می‌شود. نسخه فیزیکی شامل یک دست لباس پیاده نظام خاطره‌انگیز از عنوان Earth Defense Force 2017 خواهد بود که این لباس از دو کلاه جنگی، پوشش بالا و پایین تنه تشکیل شده‌ است. اما در نسخه‌ی دیجیتالی یک لباس نظامی در هشت رنگ مختلف دریافت می‌کنید که برای تمام شخصیت‌های بازی قابل استفاده است. همچنین اگر نسخه دیجیتالی این عنوان را پیش‌خرید کنید، امتیازات ویژه‌ای نظیر لباسی با طرح‌های Earth Defense Force: Iron Rain، تک‌آوری (One Man Army)، ملوانی (Sailor Uniform) و چند مدل دیگر را نیز دریافت می‌کنید. به علاوه دو اسلحه تخریبی مانند GK-Predator و مقدار چشم‌گیری الماس و اعتبار برای شما در این نسخه وجود دارد. احتمالا این نسخه‌ی Standard را می‌توانید با قیمت ۷۰ دلار خریداری کنید.

نسخه‌ی Deluxe این عنوان نیز شامل چندین سلاح مخصوص و کاربردی نظیر PT-Pythagoras، PR-Shaman است. به علاوه لباس‌های متنوعی از بازی Earth Defense Force 4.1 – The Shadow of New Despair و Earth Defense Force 5 نیز در این نسخه وجود دارد. شما می‌توانید نسخه‌ی Deluxe را با کلی مزایای دیگر با قیمت ۸۰ دلار خریداری کنید.

نسخه‌ی Ultimate همان‌طور که از اسمش پیداست، یک نسخه‌ی تمام و کمال است. در این نسخه از مزایای زیادی بهره‌مند می‌شوید. به طور مثال یک شخصیت جدید به نام ریهو فوتابا (Riho Futaba) که در مخابره کردن اطلاعات تخصص دارد را دریافت می‌کنید. همچنین الماس و اعتبار بسیار زیادی به شما تعلق می‌گیرد. به علاوه سلاح‌هایی در دسترس شما قرار می‌گیرد که به عنوان نمونه می‌توانیم به سلاح‌های PR-Shaman ،MR-Geo Needle و FX-Trial Blazer اشاره کنیم. مثل سایر نسخه‌ها، این نسخه نیز لباس‌های متنوع و خاطره‌انگیزی را از نسخه‌های قدیمی این سری به بازی اضافه می‌کند که شامل لباس‌های دو نسخه قبلی نیز می‌شود. لازم به ذکر است، تنها فاکتوری که این نسخه را نسبت به سایر نسخه‌ها متمایز می‌کند وجود بسته‌‌های کاربردی حاوی محتوای کمکی در بازی و همچنین داشتن بسته‌ی ماموریت‌های اضافی است. با این بسته با توجه به نام آن، ماموریت‌های جدیدی به بازی اضافه می‌شوند که پس از اتمام مراحل اصلی می‌توانید آن‌ها را انجام داده و جوایز نفیسی را به دست آورید. شما می‌توانید نسخه Ultimate را با قیمت ۱۰۰ دلار خریداری کنید.

در نهایت عنوان Earth Defense Force: Iron Rain در تاریخ ۲۲ فروردین ماه (۱۱ آپریل ۲۰۱۹) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در ژاپن منتشر خواهد شد. متاسفانه هنوز خبری از تاریخ انتشار این بازی در غرب وجود ندارد، اما به محض مشخص شدن تاریخ انتشار این عنوان در غرب، در اسرع وقت آن را به شما اعلام خواهیم کرد.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید