سال ۲۰۱۳ از نگاه IGN — بخش سوم: بازار Xbox

۲۲ دی ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۷

سایت معتبر IGN در مورد اخبار و رویدادهای سال ۲۰۱۳ پیش بینی هایی را انجام داده است که می توانید ان ها را در زیر مشاهده کنید.

ایا امسال سالی بزرگ برای Xbox خواهد بود؟ بله، ما می دانیم که این گونه خواهد بود اما چه چیزی جالب است که ما در مورد انچه می دانیم صحبت کنیم؟ برای همین ما قصد داریم تا پیش بینی های خود را در سال 2013 در مورد Xbox بیان کنیم. شاید این پیش بینی ها از نظر شما احمقانه باشد اما این صفحه را Bookmark  کنید و در 31 دسامبر 2013 ( اخرین روز سال 2013 ) باز گردید و پیش بینی های ما را دوباره نگاه کنید. در زیر می توانید پیش بینی های ما را در مورد Xbox مشاهده کنید.

  1. State of Decay و LocoCycle ستاره های بازار داغ بازی های ارکید، در تابستان سال 2013 خواهند بود.
  2. Shadow Complex 2 در اخر به عنوان لانچ تیتل و بازی های ارکید برای Xbox بعدی معرفی می شود.
  3. Xbox بعدی یک ماه قبل و یا کمتر از E3 2013 در یک رویداد معرفی خواهد و شما می توانید ان را به صورت زنده در XBL و یا اینترنت مشاهده کنید.
  4. مایکروسافت به پیروی از Apple نام کنسول بعدی خود را Xbox خواهد گذاشت. نه Xbox 720 و یا Xbox 8 یا Xbox Infinity و یا هر چیز دیگر. در حال حاضر ان را ” The New Xbox ”  می نامیم و در اینده فقط Xbox می گوییم.
  5. The New Xbox برای عاشقان گیم یا همان هاردکورها با قیمت 400$ عرضه می شود، بدون 1 پنی بیشتر! اما در مدل پایه ان و برای گیمرهای معمولی 350$ خواهد بود.
  6. The New Xbox در ماه نوامبر عرضه می شود و از نظر فن اوری و فروش عالی عمل می کند.
  7. Destiny عنوان بعدی استیدو Bungie مهمترین اتفاق کنفرانس مایکروسافت در E3 2013 می باشد که به عنوان لانچ تیتل برای The New Xbox عرضه می شود. هر چند در اینده برای Xbox 360  نیز می اید.
  8. دارندگان  Xbox 360 و New Xbox می توانند Destiny را به صورت Cross Play بازی کنند چون که  هر دوی ان ها از XBL  مشترک استفاده می کنند.
  9. Meanwhile, Alan Wake 2 و Forza Motorsport 5 و 2 عنوان بزرگ دیگر ( بخوانید منحصر به فرد !) به عنوان لانچ تیتل های  The New Xbox عرضه می شوند.
  10. Harmonix  یک عنوان بزرگ دیگر برای کینکت 2 دارد و می خواهد در زمان عرضه The New Xbox عرضه کند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید