اتصال اینترنت برای تجربه‌ی Beyond Good and Evil 2 ضروری است

۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰

تیم سازنده‌ی بازی مورد انتظار Beyond Good and Evil 2 اطلاعات جدیدی از بازی را به اشتراک گذاشته که ممکن است باعث ناراحتی بسیاری از هواداران شود.

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) و تیم توسعه‌دهنده‌ی نسخه‌ی دوم بازی Beyond Good and Evil اخیرا ویدئویی از گیم‌پلی این بازی مورد انتظار با هواداران به اشتراک گذاشتند. این تیم در کنار نمایش گیم‌پلی بازی، به برخی از سوالات هواداران نیز پاسخ دادند. در میان این پرسش و پاسخ‌ها، پاسخ داده شده به یکی از سوالات ممکن است بسیاری از هواداران را آزرده‌خاطر کند.

یکی از کاربران از تیم سازنده پرسیده است که آیا اتصال به اینترنت حتی در زمان تجربه‌ی بازی به صورت تک‌نفره نیاز خواهد بود یا خیر. تیم سازنده‌ی بازی در پاسخ به این سوال بیان کرده است:

بازی Beyond Good and Evil 2 یک تجربه‌ی آنلاین و چندنفره است که شامل محتوای زیادی در زمینه‌ی بازی Co-Op می‌شود. به همین دلیل، با هدف هدایت بی‌نقص در محیط و دریافت به‌روزرسان‌ها و دیتای مورد نیاز، این بازی تنها در زمان اتصال به اینترنت قابل تجربه خواهد بود. با این حال تجربه‌ی بازی به صورت تک‌نفره و یا Co-Op کاملا به شما بستگی دارد.

اگرچه بسیاری از بازی‌های جدید شامل بخش آنلاین می‌شوند و یا به اتصال دائم به این اینترنت نیاز دارند ولی همچنان عناوین تک‌نفره و داستان محور بسیاری وجود دارند که هیچ نیازی به اتصال به اینترنت ندارند. به هر حال به نظر می‌رسد تیم سازنده و شرکت یوبی‌سافت مسیری بسیار متفاوت در مقایسه با نسخه‌ی اصلی در پیش گرفته‌اند.

باید منتظر ماند و دید هواداران این سری چه واکنشی به این تصمیم شرکت یوبی‌سافت نشان خواهند داد. هنوز تاریخ انتشار و یا پلتفرم‌های مقصد Beyond Good and Evil 2 مشخص نشده است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید