پایان ماموریت‌های یک قهرمان | نقدها و نمرات بسته‌ی الحاقی Sliver Linning بازی Spider-Man

۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰

سومین بسته‌ی الحاقی بازی محبوب و انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ یعنی Spider-Man با نام Sliver Linning روز گذشته رسما عرضه شد و حال به تازگی نقدها و نمرات آن نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

نام سومین و آخرین محتوای اضافه از بسته الحاقی City That Never Sleeps بازی Spider-Man امروز رسما منتشر می‌شود. این بسته‌ الحاقی Silver Lining نام داشته و داستان آن بار دیگر بر‌روی نبرد مرد عنکبوتی با شخصیت شرور داستان یعنی Hammerhead تمرکز دارد. این بسته‌ی الحاقی روز گذشته رسماً عرضه شد و حال به تازگی نقدها و نمرات آن نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

IGN 8/10

یک پایان رضایت بخش بر یک داستان سه قسمتی که فراز و نشیب‌ها و مشکلات خاص خود را دارا بود.

Hobby Consolas 7.7/10

بهترین بسته‌ی الحاقی عرضه شده برای بازی Spider-Man و یک پایان بسیار رضایت بخش برای محتوای الحاقی The City that Never Sleeps.

Destructoid 7.5/10

به مانند دو بسته‌ی الحاقی پیشین، بسته‌ی الحاقی Silver Lining نیز در عرض یک ساعت به پایان رسیده و عملا در رابطه با ماموریت‌های جانبی، محتویات جدیدی به بازی اضافه نمی‌کند. در پایان بازی شاهد گرامی‌داشت و تقدیر مناسبی از استن‌لی هستیم. امیدواریم Spider-Man 2 از هر آن‌چه تا به حال از نسخه‌ی اول مشاهده کرده‌ایم بهتر باشد؛ حتی در زمینه‌ی بسته‌های الحاقی سه گانه.

Everyeye.it 7/10

Silver Lining اپیزودی است که داستان این سه گانه را بدون هیچ ظرافت خاصی به پایان می‌رساند. از لحاظ کیفیت، Silver Linning به مانند دو بسته‌ی الحاقی نخست است و البته قهرمان دیگر  داستان یعنی Sliver Sable نیز شخصیت پردازی بسیار خوبی دارد. تجربه‌ی بازی همچنان سرگرم کننده است اما متاسفانه خط داستانی آن در این بسته‌ی الحاقی با عجله پیش می‌رود و باعث می‌شود تا با ظرافت کمتری به پایان شخصیت‌های مختلف بازی پرداخته شود.

بازی Spider-Man هم‌اکنون به صورت انحصاری برای کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. بسته‌ی الحاقی Silver Lining نیز در امروز جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷ (۲۱ دسامب ۲۰۱۸) عرضه خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با این بازی، شما می‌توانید نقد و بررسی بازی به قلم مهدی رضایی را مطالعه کرده و همچنین ویدئوی تحلیل فنی آن را مشاهده کنید. همچنین اگر هنوز در خرید این بازی مردد هستید، می‌توانید ویدئوی هایلایت با عنوان ۱۵ نکته پیش از خرید بازی Spider-Man را از طریق وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید