The Walking Dead: The Final Season به جمع بازی‌های انحصاری فروشگاه اپیک گیمز پیوست

۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۰

مدتی از افتتاح رسمی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) می‌گذرد که با گذشت زمان شاهد اضافه شدن بازی‌های بیشتری به آن هستیم. حال آن‌طور که به نظر می‌رسد این فروشگاه موفق به عرضه‌ی انحصاری یکی از بازی‌های مورد انتظار پیش رو شده است.

بنابر اطلاعات منتشر شده از سوی اپیک گیمز، قسمت‌های باقی مانده از بازی The Walking Dead: The Final Season به صورت انحصاری برروی فروشگاه این شرکت منتشر خواهند شد. لازم به ذکر است که آن دسته از بازی‌بازانی که پیشتر نسبت به خرید این بازی برروی پلتفرم استیم (Steam) اقدام کرده‌اند، به قسمت‌های سوم و چهارم دسترسی خواهند داشت اما سایر بازی‌بازان مجاز به تجربه‌ی قسمت‌های باقی مانده برروی استیم نیستند و بایستی با استفاده از فروشگاه اپیک گیمز نسبت به خرید آخرین ماجراجویی کلمنتاین اقدام کنند.

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، با تعطیلی استودیو‌ی تل‌تیل گیمز (Telltale Games)، ساخت قسمت‌های باقی مانده از The Walking Dead: The Final Season در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت اما به لطف اسکای‌باند گیمز (Skybound Games)، روند تکمیل آخرین ماجراجویی کلمنتاین آغاز شد و در آینده‌ای نزدیک شاهد انتشار قسمت‌های سوم و چهارم خواهیم بود.

قسمت سوم بازی The Walking Dead: The Final Season با نام Broken Toys در تاریخ سه‌شنبه ۲۵ دی ماه ۱۳۹۷ (۱۵ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. می‌توانید با مراجعه به این آدرس به مشاهده تریلر منتشر شده از قسمت سوم بپردازید.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید