اطلاعات جدیدی از بازی Halo Infinite منتشر شد

۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۵

در طی یک پخش زنده از طریق Mixer، توسعه دهندگان بازی Halo Infinite اطلاعات زیادی را در مورد جدیدترین نسخه‌ی مجموعه‌ی محبوب Halo منتشر کرده‌اند.

بدون شک امکان تجربه‌ی بازی با دوستان به صورت Split Screen، یکی از ویژگی‌های مشهور سری Halo محسوب می‌شود. همان‌طور که می‌دانید، این ویژگی در بازی Halo 5 وجود نداشت. اما به تازگی توسعه دهندگان اعلام کرده‌اند که حالت چهار نفره‌ی Split Screen به بازی Halo Infinite باز خواهد گشت.

به غیر از حالت Split Screen، بازی Halo Infinite دارای Black Undersuit نیز خواهد بود. منظور ۳۴۳ Industries آن‌ زره‌ها و معجون‌هایی است که از آهن ساخته نشده‌اند. این استودیو  اعلام کرد که تیم هنری آن‌ها از خواسته‌ی طرفداران کاملاً آگاه هستند.

بازی Halo Infinite شامل شخصی سازی نیز می‌شود. این سیستم از بازی Halo Reach الهام گرفته شده است؛ چراکه بسیاری از طرفداران، سیستم شخصی سازی این بازی را بهترین در سری می‌دانند. به صورت خلاصه، طرفداران Halo Reach از سیستم شخصی سازی بازی Halo Infinite راضی خواهند بود.

همچنین توسعه دهندگان در مورد نسخه‌ی رایانه‌های شخصی نیز توضیحات بسیار جالبی را ارائه داده‌اند. موتور جدید Slipspace Engine با در نظر گرفتن رایانه‌های شخصی و نسخه‌ی مربوط به این پلتفرم ساخته شده است. به گفته‌ی ۳۴۳ Industries، با نسخه‌ی رایانه‌های شخصی “به مانند یک شهروند درجه یک” رفتار خواهد شد.

توسعه دهندگان در مورد طراحی شخصیت مستر چیف (Master Chief) نیز صحبت کردند. طراحی جدید این شخصیت محبوب از نسخه‌های دوم، سوم، چهارم و پنجم سری الهام گرفته شده اما حالا بهتر و متفاوت‌تر است. همچنین باید اعلام کنیم که هنوز طراحی نهایی زره مستر چیف رونمایی نشده است و با آن چیزی که در تریلر معرفی بازی مشاهده کردیم، تفاوت خواهد داشت.

علاوه بر این پخش زنده، آقای فرانک اوکانر (Frank O’Connor)، کارگردان مجموعه Halo نیز از طریق توئیتر جزئیات جدیدی را منتشر کرد.

برفی که از صحنه‌ی E3 در کارت کریسمس‌ ما باقی مانده، موقتی است. آب متنوع خواهد بود. مناظر طبیعی نقش مهمی خواهند داشت. ما می‌دانیم که کدام حلقه است. گشت و گذار در محیط با پاداش همراه خواهد بود.

طبق توضیحات آقای اوکانر و شایعاتی که پیش‌تر مطرح شده بود، به نظر می‌رسد که بازی برروی Zeta Halo جریان خواهد داشت؛ چراکه این حلقه به خاطر مناظر طبیعی‌اش معروف است.

با این‌که ۳۴۳ Industries هنوز هم از دادن هر گونه اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار خودداری می‌کند. اما حالا با تائید حضور حالت چهار نفره‌ی Split Screen، می‌توان در این مورد پیش‌بینی‌هایی را انجام داد. نسل فعلی سخت افزار برای رندر کردن این حالت در رزلوشن بالا مشکل دارد. پس حالا سوالی که مطرح می‌شود این است؛ آیا توسعه دهندگان این حالت را در نسخه‌های کنسول اکس‌باکس وان و اکس‌باکس وان اکس ارائه خواهند کرد؟ اگر این بازی یک عنوان میان نسلی باشد، پس بازی‌بازان احتملاً در سال ۲۰۲۰ آن را تجربه خواهند کرد.

بازی Halo Infinite در تاریخی نامشخص برای کنسول‌ اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی مجهز به ویندوز ۱۰ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید