تصاویر جدیدی از بازی Super Robot Wars T منتشر شد

۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰

استودیوی باندای نامکو (Bandai Namco) اخیرا با انتشار تصاویری از شخصیت‌ها و گیم‌پلی بازی Super Robot Wars T، اطلاعاتی از آن را نیز در دسترس قرار داده است که در ادامه با آن‌ها بیشتر آشنا خواهیم شد.

Super Robot Wars T از سری عناوینی است که در آینده‌ای نزدیک برای پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. به نقل از سازندگان، دلیل انتشار این عنوان برای این دو کنسول، پرطرفدار بودن آن‌ها است. دنیای Super Robot Wars T پر از اتفاقات و جنگ‌هایی است که همه‌ی ساکنان آن را درگیر کرده و دلیل این جنگ‌ها در طی داستان بازی مشخص خواهد شد.

یکی از سازندگان در خصوص داستان این بازی گفته است:

Super Robot Wars T برگرفته از یکی از جذاب‌ترین انیمه‌های ژاپنی و همچنین تمام نسخه‌های منتشرشده‌ی پیشین بوده است. ابتدا تمام نسخه‌های پیشین را جمع‌آوری و سپس اقدام به بازنویسی و اضافه کردن جزئیاتی برای داستان آن کردیم.  پس از بررسی این انیمه حدس زدیم که این بازی در نزد آقایان طرفداران بیشتری خواهد داشت چرا که اکثر شخصیت‌های آن مرد هستند. به همین دلیل بود که ساخت چند کاراکتر زن را در دستور کار قرار دادیم تا رضایت خانم‌ها هم جلب شود.

از شخصیت‌های جدیدی که تیم سازنده بعدا به ساخت آن‌ها پرداخت می‌توان به Rayearth، Cowboy Bebop و Captain Harlock اشاره کرد. به گفته‌ی سازندگان، شخصیت‌های زن این بازی در خبرهای آینده معرفی خواهند شد. همچنین آن‌ها قصد توسعه‌ی عنوان دیگر خود به نام Super Wars DD برای گوشی‌های هوشمند را دارند که می‌تواند تجربه‌ی یک بازی جذاب موبایلی را برای بازی‌بازان به ارمغان آورد. دیگر نسخه‌ی این سری تحت عنوان Super Robot Wars Cross-Omega هم‌اکنون در دسترس گوشی‌های هوشمند قرار دارد. به نظر می‌رسد که سازندگان این بازی مشغول پروژه‌های دیگری نیز هستند که در سال‌های آینده عرضه خواهند شد.

بازی Super Robot Wars T در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ (۲۰ مارس ۲۰۱۹ میلادی) همراه با زیرنویس انگلیسی در کشور ژاپن در دسترس قرار خواهد گرفت. هنوز تاریخ دقیق انتشار نسخه‌ی غربی این عنوان جذاب مشخص نیست.

در ادامه می‌توانید تصاویر منتشرشده از سوی استودیوی باندای نامکو را مشاهده کنید.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید