تحلیل‌گران معتقدند Cyberpunk 2077 از بازی Red Dead Redemption 2 محبوب‌تر خواهد بود

۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰

بدون هیچ شکی، بازی Red Dead Redemption 2 یکی از محبوب‌ترین عناوین تاریخ بازی‌های رایانه‌ای محسوب می‌شود. ولی طبق نظر تحلیل‌گران، جدیدترین ساخته‌ی استودیوی لهستانی سی دی پراجکت رد (CD Project RED) یعنی Cyberpunk 2077، از ساخته‌ی شرکت راک‌استار (Rockstar) هم محبوب‌تر خواهد بود.

همان‌طور که می‌دانید بازی RDR2 با استقبال خیره‌کننده‌ای از طرف بازی‌بازان روبرو شد. مثلا در سه روز اول عرضه، این بازی موفق به فروش ۷۲۵ میلییون دلاری شد. با این حال، تحلیل‌گران با ارائه‌ی دلایل مختلفی، معتقد هستند که بازی Cyberpunk 2077، عنوانی محبوب‌تر نزد بازی‌بازان محسوب می‌شود. تحلیل‌گران عقیده دارند چون بازی ساخته‌ی سی دی پراجکت رد هم برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود و هم برای کنسول‌ها، می‌تواند موفق‌تر ظاهر شود. از طرفی دیگر آن‌ها معتقد هستند که سبک علمی‌-تخیلی که بازی Cyberpunk دارد و حال و هوای این بازی، از فضای وسترنی که Red Dead Redemption 2 دارد، نزد بازی‌بازان محبوب‌تر است. این امر را هم باید در نظر گرفت که استودیوی سی دی پراجکت رد با عرضه‌ی بازی Witcher 3 انتظارات را از پروژه‌ی جدید خود بسیار بالا برده است. باید منتظر ماند و مشاهده کرد که آیا چنین پیشگویی که تحلیل‌گران در رابطه با این دو بازی محبوب کرده‌اند درست از آب در می‌آید یا خیر.

بازی Cyberpunk جدیدترین ساخته‌ی استودیوی سی دی پراجکت رد قرار است که در تاریخی نامشخص برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شود. البته اخیرا صحبت‌هایی از عرضه‌ی این بازی در سه‌ ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۹ شده است که شما می‌توانید خبر مربوطه را در این نشانی از وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید