نسخه‌ی بتای بازی Dreams امروز منتشر خواهد شد

۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰

استودیوی مدیا مولکول (Media Molecule) در پخش زنده‌ی شب گذشته از تاریخ انتشار نسخه‌ی آزمایشی Dreams رونمایی کرد. خبر خوب این است که از امروز می‌توانید ایده‌های خود را در بازی پیاده سازی کنید.

بیایید تا اطلاعات منتشر شده در این پخش زنده را به صورت خلاصه مرور کنیم.

نسخه‌ی بتای Dreams امروز در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت؛ اما باید در نظر داشته باشید که فقط مشترکین سرویس خبررسانی وب‌سایت مدیا مولکول می‌توانند آن را تجربه کنند. همچنین لازم به ذکر است که در حال حاضر امکان ثبت نام در این سرویس وجود ندارد؛ تنها کسانی که تا پیش از امروز ثبت نام کرده‌اند، واجد شرایط خواهند بود.

به گفته‌ی مدیا مولکول، دیگر افراد می‌توانند از تاریخ جمعه ۱۴ دی ماه ۱۳۹۷ (۴ ژانویه‌ ۲۰۱۹) برای دسترسی به نسخه‌ی بتا اقدام کنند. این نسخه از تاریخ سه شنبه ۱۸ دی ماه ۱۳۹۷ (۸ ژانویه ۲۰۱۹) آغاز خواهد شد؛ پس شما چند روز برای ثبت نام کردن زمان دارید. لازم به ذکر است که نسخه‌ی بتا در تاریخ دوشنبه ۱ بهمن ماه ۱۳۹۷ (۲۱ ژانویه ۲۰۱۹) به پایان خواهد رسید.

حجم نرم افزار مورد نیاز برای تجربه‌ی نسخه‌ی بتا تقریباً ۴GB است. متاسفانه این نسخه از هدست واقعیت مجازی PSVR پشتیبانی نمی‌کند اما شما می‌توانید آن را بدون نیاز به داشتن اشتراک پلی‌استیشن پلاس تجربه کنید.

بازی Dreams در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۱۹ میلادی به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • DMC IS BACK گفت:

  بازی بسیار خلاقانه ای هست
  مبارک دوستادان ps
  کلیپهایی که از این بازی دیدم خیلی جالب بود و بسیار نو آورانه، برای قشر کم سنو سال این بازی بیشتر مثل یه کتابه آموزشی هست، واقعا در انتخاب اسم بازی سازنده ها اسمه مناسبی رو انتخاب کردن

  0
  0