ناشر بازی وحشت و بقای Close to the Sun مشخص شد

۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۵

امروز شرکت وایرد پروداکشنز (Wired Productions) اعلام کرد که انتشار بازی جدید استودیوی Storm in the Teacup یعنی Close to the Sun را به عهده گرفته است.

بازی Close to the Sun یک بازی اول‌شخص در سبک وحشت و بقا است که بازی‌بازان را به قرن ۱۹ام میلادی برده و آن‌ها را برروی یک کشتی مرموز قرار می‌دهد. شخصیت اصلی داستان، روزنامه‌نگار جوانی به نام رز (Rose) است که به دنبال خواهر گمشده‌ی خود می‌گردد.

این بازی بیشتر برروی المان بقا تمرکز دارد و در کنار معماهای مختلف، بازی‌بازان را در شرایط خطرناک مختلفی قرار می‌دهد. در بازی شما همراهانی نیز خواهید داشت که شما را در حل معماهای بازی یاری خواهند کرد.

بازی Close to the Sun در زمانی نامشخص در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. اگرچه پلتفرم‌های مقصد بازی هنوز مشخص نشده‌اند، به احتمال زیاد شاهد عرضه‌ی آن برای رایانه‌های شخصی خواهیم بود. ویدئوی معرفی این بازی در جریان مراسم Gamescom را می‌توانید از طریق این لینک مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • PERSIAN NAZI گفت:

  وحشت و بقا Laugh
  یه هرم بود تو بازی ALIEN vs PREDATOR که به مفهوم کامل سبک وحشت و بقا رو نشون میداد
  اسلحه داشتی و هر ۶ راند از هر طرف یه در باز میشد و از در و دیوار هم زینومورف میومد
  اتمسفری تاریک که برای زنده ماندن باید میرفتی تو جاهای روشن و تو تاریکی زنده نمیموندی
  یادمه دم اسانسور اخر که باید فرار میکردیم اینقدر زینومورف اومد که مهماتمون تمام شد و نفر اول هم من مردم و بعدش تازه یه زینومورف نر اومد و هر ۳ رفیقام رو کشت
  این مدل بازی که افتادن دنبالت و فقط باید فرار کنی سبک وحشت فرار براش بهتره تا وحشت بقا
  چون علانا نمیتونی از خودت دفاع کنی و پیشاپیش مرده بحساب میای Laugh

  0
  0