دموی MLB 2K11 منتشر شد!

۱۲ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۱:۰۷

در حالی که بازی MLB 2K11 سه‌شنبه‌ی هفته‌ی آینده عرضه‌ می‌شود، دموی این بازی هم اکنون در شبکه‌های ایکس‌باکس لایو و شبکه پلی‌استیشن عرضه شده است. البته شاید طرفداران بیسبال در ایران به تعداد انگشتان دست هم نرسد!

این بازی که شبیه‌ساز لیگ حرفه‌ای بیسبال آمریکا است، سه‌شنبه 17 اسفند تقریبا روی تمام کنسول‌های موجود به علاوه‌ی PC عرضه می‌شود. طبق گفته‌ی Visual Concepts ، سازنده‌ی بازی :‌

همه چیز در بازی اعم از کنترل ، گرافیک و صداگذاری دگرگون شده و شاهد انقلابی بزرگ در بازی‌های شبیه ساز بیسبال خواهیم بود که مطمئنا طرفداران بی‌شماری را جذب خواهد کرد.

سازندگان بازی همچنین از سیستمی به نام Pure Analog رونمایی کرده‌اند که نقش آنالوگ‌های دسته را در کنسول‌ها بسیار بیشتر کرده و طبق گفته‌ی کسانی که بازی را تست کرده‌اند ، بازی بسیار سخت تر شده و به کلی دگرگون شده است؛ به طوری که می‌توان آن را با دگرگونی FIFA 11 در سری FIFA مقایسه کرد!

البته همانطور که در ابتدای خبر گفته شد، این بازی و به طور کلی این ورزش در ایران طرفداران چندانی ندارد و مطمئنا 2K Games نگاهش را به کشور هایی چون آمریکا و ژاپن که اکثر مردم عاشق بیسبال هستند، دوخته است!

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید