وجود حالت‌های بتل رویال و Team Deathmatch در بازی Ace Combat 7: Skies Unknown تایید شد

۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

به تازگی اعلام شده که حالت‌های بتل رویال و Team Deathmatch در بازی Ace Combat 7: Skies Unknown وجود خواهد داشت و کاربران می‌توانند در کنار دوستان خود، به تجربه‌ی آن‌ها بپردازند.

دقیقا یک ماه تا انتشار بازی Ace Combat 7: Skies Unknown باقی مانده است، عنوانی که قصد دارد به یکی از موفق‌ترین عناوین در سبک شبیه ساز نبردهای هوایی تبدیل شود و تا حالا، نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است. همچنین با توجه به اینکه وظیفه‌ی ساخت این بازی بر عهده‌ی باندای نامکو (Bandai Namco) خواهد بود، می‌توانیم تا حد زیادی به موفقیت آن امید داشته باشیم.

حال در جریان جدیدترین اخبار این بازی، به تازگی تایید شده که حالت‌های بتل رویال و Team Deathmatch در بازی وجود خواهد داشت. با توجه به افزایش محبوبیت و گسترده‌تر شدن حالت بتل رویال، بیشتر سازندگان قصد دارند تا این حالت را به بازی خود اضافه کنند و ما در اکثرا عناوین جدید، شاهد این موضوع هستیم. حال به نظر می‌رسد که سازندگان بازی مذکور، قصد دارند طرفداران و کاربران این بازی را با اضافه کردن این حالت پرطرفدار، افزایش دهند. در جریان حالت بتل رویال بازی Ace Combat 7: Skies Unknown ، هشت بازیکن در یک نقشه برای رقابت با یکدیگر آماده نبرد می‌شوند و باید از طریق شلیک‌های متعدد، رقیب‌های خود را نابود کنند. هر قدر که میزان شلیک‌های روانه شده به سوی یک دشمن بیشتر باشد، فرد حمله کننده به همان اندازه امتیاز دریافت خواهد کرد. حال فردی که نسبت به دیگران بیشترین امتیاز را جمع‌آوری کرده باشد، به عنوان برنده شناخته می‌شود. همچنین اگر در زمان تعیین شده ، تمامی بازی‌بازان توسط یکدیگر نابود نشده باشند، آن کاربری که بیشترین امتیاز را دریافت کند، برنده خواهد بود.

به غیر از حالت بتل رویال، کاربران می‌توانند به تجربه‌ی حالت هیجان انگیز Team Deathmatch بپردازند. در جریان این حالت، کاربران در دو گروه چهار نفره قرار می‌گیرند و باید در کنار هم‌تیمی‌های خود، دشمنان را نابود سازند. بقیه‌ی قوانین حالم بر این حالت، مثل حالت بتل رویال خواهد بود. در جریان بخش امتیازگیری، فردی که در یک راند بیشترین امتیاز را دریافت کند، یک ستاره دریافت خواهد کرد و هر فرد قابلیت دریافت سه عدد ستاره را دارا خواهد بود. به همین علت به راحتی می‌توانید تشخیص دهید که چه فردی بهترین و موفق‌ترین عملکرد را در بازی به اجرا گذاشته و در صورتی که بتوانید در یک رقابت او را شکست دهید، به امتیاز بسیار زیادی دسترسی پیدا خواهید کرد. در جریان این موضوع، یکی از سازندگان بازی در مورد یکی از استراتژی‌های بسیار کاربردی در مورد دریافت ستاره توضیح داده است که می‌توانید با استفاده از یکی از هم‌تیمی‌های خود که حداقل یک یا دو ستاره را دریافت کرده و دشمنان به دنبال نابود کردن او هستند را در آسمان به عنوان طعمه قرار دهید و متجاوزان را بدون وقفه و با استفاده از تاکتیک‌های مخفی، نابود کنید.

همچنین در جریان بخش چندنفره‌ی، خطرات طبیعی و تغییرات آب و هوایی نیز در گیم‌پلی تاثیرگذار خواهد بود که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به رعد و برق، برف و باران شدید، مه و طوفان اشاره کرد. همچنین کاربران قادر خواهند بود برای دریافت امتیاز بیشتر در دو حالت مذکور، هواپیمای در اختیار خود را شخصی‌سازی کنند و تجهیزات آن را به بیشترین حد ممکن، ارتقاء دهند. برای بخش شخصی‌سازی بازی، گزینه‌ها و تنظیمات متنوعی در نظر گرفته شده است.

بازی Ace Combat 7: Skies Unknown در تاریخ ۲۸ دی ماه سال ۱۳۹۷ (۱۸ ژانویه سال ۲۰۱۹) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. همچنین نسخه‌ی رایانه‌های شخصی، در تاریخ ۱۲ بهمن (۱ فوریه) به طور رسمی منتشر خواهد شد.

از جدیدترین اخبار این بازی، می‌توان به مدت زمان به پایان رساندن Ace Combat 7: Skies Unknown اشاره کرد که طبق گفته‌ی سازندگان، کاربران می‌توانند با انجام بخش داستانی و مراحل فرعی، ۵۰ ساعت از وقت خود را صرف این بازی کنند. جزئیات این خبر در اینجا قابل مشاهده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید