گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

۳۰ آذر آخرین فرصت ارسال آثار «طراحی شخصیت» جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران

۳۰ آذر آخرین فرصت ارسال آثار «طراحی شخصیت» جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران

پایان آذر آخرین فرصت ارسال آثار به مسابقه «طراحی شخصیت اصلی جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران» است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، هم‌زمان با تغییر نام جشنواره به «جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران»، کاراکتر این جشنواره نیز تغییر خواهد کرد. برای این منظور مدتی پیش فراخوانی عمومی در قالب مسابقه طراحی کاراکتر منتشر شد تا طراحان سراسر کشور بتوانند طرح‌های پیشنهادی خود را ارسال کنند و از بین آن‌ها بهترین اثر در صورتی که تمام شاخص‌های مد نظر را داشته باشد به عنوان کاراکتر جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران انتخاب شود.
فرصت ارسال آثار نهایتا تا پایان آذرماه امکان‌پذیر خواهد بود و پس از آن داوری آثار آغاز خواهد شد. بنابراین علاقه‌مندان برای حضور در این مسابقه تا سی آذرماه فرصت دارند آثار خود را ارسال کنند. این مسابقه سه برنده خواهد داشت که به ترتیب ۵، ۳ و ۱ میلیون تومان جایزه می‌گیرند.
علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند جهت مطالعه فراخوان و ارسال آثار به صفحه https://www.ircg.ir/fa/form/32 مراجعه نمایند.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 5٫50 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. AliRastegar گفت:

    من خودم چهار تا داستان دارم و به صورت هم زمان روی هر چهار تا داستان و شخصیت های داستان کار میکنم یکی از اثارم در ۳۰ سال اینده کامل خواهد شد میدونم ۳۰ سال زمان زیادیه اما ببینید داستان های که من خلق میکنم بسیار خاص هستن و همچنین در عین حال هم باید شخصیت پردازی هم بکنم بسیار نویسندگی شغل سخت و دشوار و لذت بخشیه خودم اگر میتونستم یکی از شخصیت های داستانم رو برای این جشنواره ارسال میکردم اما فعلا نمیتونم چون باید مخفی باقی بمونه و لو نره…..

    11Thumb up 8Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت