تاریخ انتشار بازی At Sundown مشخص شد

۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۹

بازی At Sundown یک عنوان تیراندازی است که دو شرکت مایلدبیست گیمز (Mild Beast Games) و ورسز اویل (Versus Evil) با ترکیب سبک‌های ماجراجویی و مخفی‌کاری و با همکاری یکدیگر عنوانی هیجان‌انگیز را خلق کرده‌اند. حال تاریخ انتشار این بازی مشخص شده و در نهایت At Sundown سال آینده عرضه خواهد شد.

این عنوان همان‌طور که پیش‌تر نیز به آن اشاره شد با بهره‌گیری از سبک مخفی‌کاری و ماجراجویی باعث شده تا شما در نقشه بازی پنهان بمانید. به عبارت دیگر اگر می‌خواهید زنده بمانید، باید در تاریکی بمانید. دشمن اصلی شما در این بازی روشنایی است، چرا که با مشخص شدن شما درون نقشه دشمنانتان شما را مورد هدف قرار می‌دهند.

چهار شخصیت متفاوت در این بازی وجود دارند و شما می‌توانید در حالت Deathmatch به رقابت با یکدیگر بپردازید تا در نهایت یک نفر زنده بماند. کاراگاهی سبزپوش به نام داسک (Dusk)، دختر کار‌آموزی به نام داون (Dawn)، مبارز ثروتمندی به نام میدنایت (Midnight) و در نهایت یک قاتل حرفه‌ای به نام ایو (Eve) شما را در این بازی همراهی خواهند کرد.

در گیم‌پلی استراتژیک این بازی کاملا پیداست که شما تنها زمانی توسط دشمنانتان شناسایی می‌شوید که به طرف آن‌ها شلیک کنید! در واقع تا وقتی که بدون سروصدا به کار خود در بازی ادامه دهید، با وجود فضاهای تاریک هیچ کس متوجه حضور شما نخواهد شد. البته تنها شلیک کردن عامل لو رفتن جای شما نیست، بلکه مواردی هم‌چون سریع دویدن و یا ضربه‌ زدن نیز می‌تواند، مکان شما را برای دشمنانتان در نقشه مشخص کند.

ببینید یا دیده شوید، بکشید یا کشته شوید. شاید بهترین تعریفی که می‌توان از بازی At Sundown داشت، همین جمله باشد. این عنوان در تاریخ ۲ بهمن ماه (۲۲ ژانویه ۲۰۱۹) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید