استودیوی سازنده بازی Stardew Valley قصد استخدام اعضای جدیدی را دارد

۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰

یکی از اعضای استودیوی کانسرند ایپ (Concerned Ape) از استخدام افراد جدید برای توسعه بازی Stardew Valley در آینده خبر داد. اگر از طرفداران این بازی محبوب هستید، با ما همراه باشید.

این روزها کمتر کسی است که نام بازی جذاب Stardew Valley را نشنیده باشد. عنوانی که در ابتدا چندان معروف و محبوب نبود، اما سازندگان با انتشار آن برای کنسول‌های مختلف و همچنین عرضه‌ی به‌روزرسان‌هایی با ویژگی‌های جالب توانست رضایت بازی‌بازان را به طرز قابل توجهی جلب کند. حال Stardew Valley با طراحی جالب و دوست‌داشتنی‌اش تبدیل به یکی از برترین عناوین شبیه‌سازی شده است که در آن علاوه بر کشاورزی، قادر به انجام کارهای گوناگون خواهید بود.

در این بازی شما باید به توسعه‌ی زمین کشاورزی و کسب درآمد از این راه مشغول شوید. همچنین می‌توانید به مغازه‌داری، رسیدگی به کارهای شخصی و رونق شهر بپردازید. به‌روزرسان جدید بازی که به تازگی عرضه شده است، به بازی‌بازان امکان کشاورزی چندنفره، ساخت مسکن و ازدواج را می‌دهد. با وجود همه‌ی این امکانات می‌توان دریافت که Stardew Valley یکی از برترین عناوین شبیه‌سازی است.

حال استودیوی سازنده‌ی این بازی در خبری جدید اعلام کرده است که قصد استخدام چند نفر برای توسعه و پیشرفت سریع در این بازی را دارند. یکی از سازندگان در این خصوص گفته است:

امیدوار هستیم که تیم جدید کمک زیادی برای Stardew Valley به ما کنند. در کنار این بازی، عنوان دیگری در آینده ساخته خواهد شد که با استخدام تیم جدید، این کار راحت‌تر صورت می‌گیرد. به زودی اخبار خوبی در این مورد دریافت خواهید کرد.

گفتنی است که بازی Stardew Valley هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ویتا، IOS و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید