اولین ویدئو از آخرین بسته‌ی الحاقی بازی Final Fantasy XV منتشر شد

۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۵

شرکت اسکوئر انیکس دیروز وعده‌ی انتشار یک ویدئوی تازه از بازی Final Fantasy XV را داده بود. این شرکت امروز به وعده‌ی خود عمل کرده و تریلری تازه از آخرین بسته‌ی الحاقی این بازی یعنی Episode of Ardyn را منتشر کرده است.

ویدئوی منتشر شده از این بسته‌ی الحاقی، مقدمه‌ای از آن را در قالب یک انیمشن به نمایش می‌گذارد. داستان نمایش داده شده در این ویدئوی جدید، پیش از شروع وقایع داستان بازی اصلی جریان دارد و شما را برای رویدادهایی که در این بسته‌ی الحاقی با آن‌ها روبه‌رو خواهید شد، آماده می‌کند.

بسته‌ی الحاقی Ardyn داستان این شخصیت منفی و نحوه‌ی تبدیل شدن او به یک شخص تاریک و پلید را روایت می‌کند. همچنین شما در این بسته‌ی الحاقی با گذشته این شخصیت و ارتباط او با شخصیت اصلی داستان یعنی Noctis نیز آشنا خواهید شد. این اولین باری خواهد بود که بازی‌بازان و هواداران می‌توانند کنترل این شخصیت شوم در سری Final Fantasy را در دست بگیرند.

این آخرین بسته‌ی الحاقی و به‌روزرسان بزرگ بازی Final Fantasy XV خواهد بود و استودیوی سازنده پس از انتشار بسته‌ی الحاقی Episode of Ardyn به سراغ پروژه‌ی بعدی خود خواهد رفت. کارگردان این بازی یعنی آقای هاجیمه تاباتا (Hajime Tabata) شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) را با هدف تاسیس یک استودیوی مستقل ترک کرد. در نتیجه‌ی این تصمیم، سه بسته‌ی الحاقی از ۴ بسته‌ی الحاقی معرفی شده‌ی بازی لغو و Episode of Ardyn به آخرین بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی تبدیل شد.

بازی Final Fantsy XV هم‎اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. ویدئوی منتشر شده از این بسته‌ی الحاقی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰Pدریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰Pدریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید