گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه‌ی آزمایشی بازی Valfaris در دسترس قرار گرفت

۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۰

تیم سازنده‌ی استیل منتیس (Steel Mantis) اعلام کرد که نسخه‌ی آزمایشی بازی در حال ساخت این استودیو یعنی Valfaris برای مدتی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. پس از دوره‌ی مشخصی شده، این بازی از روی سرویس استیم (Steam) حذف خواهد شد. همان‌طور که مطلع هستید این عنوان استودیوی استیل منتیس، در سبک سکوبازی است و اعلام شده که این بازی به صورت دوبعدی اجرا می‌شود.

طبق اخبار و اطلاعات منتشر شده از سوی تیم سازنده، بازی Valfaris از تاریخ ۲۳ آذر ۱۳۹۷ (۱۴ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) تا تاریخ دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷ (۳۱ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) از طریق سرویس استیم در دسترس طرفداران این عنوان قرار می‌گیرد. همان‌طور که مشخص است، نسخه‌ی آزمایشی بازی Valfaris از دیروز منتشر شده است. شایان ذکر است که بازی Valfaris توسط ناشر بازی‌های ویدئویی، دیجیتال آپرکات (Digital Uppercut)، منتشر خواهد شد. استودیوی ذکر شده، در ساخت بازی‌های دیگری در سبک سکوبازی مانند Unto the End همکاری داشته است.

شما در بازی Valfaris به جهانی خیالی فرستاده می‌شوید. طی سفر شخصیت بازی به این جهان، اتفاقات عجیب و غریبی رخ می‌دهد؛ برای مثال قلعه‌ی بی‌نظیری در این جهان وجود داشته که پس از ورود شخصیت بازی به جهان خیالی، این قلعه دوباره نمایان می‌شود. طی این اتفاق، خورشید شروع به تاریک شدن می‌کند که باعث ایجاد سیاهی و وحشت منحصر به فردی در این جهان خیالی می‌شود. طبق گزارشات استودیوی سازنده، شخصیت اصلی این بازی با نام تیریون (Therion) شناخته می‌شود که قصد نابود کردن تمامی شیاطین دوران خود را در ذهن دارد. شما در بازی Valfaris کنترل این شخصیت جذاب را در دست دارید.

بازی برای کاربران مراحل و ماموریت‌هایی مختلفی را در نظر گرفته است. شما با شرکت در این ماموریت‌ها، در جنگل‌های مخوفی شروع به گشت و گذار می‌کنید. طی این جست‌وجو، دشمنان و شیاطین مختلفی روبه‌روی شما ظاهر خواهند شد. شخصیت تریون بازی قرار است تا با استفاده از توانایی‌های خود، این حریفان قدرتمند را شکست دهد.

نسخه‌ی آزمایشی بازی Valfaris، به شما این امکان را می‌دهد تا با قدرت‌ها و توانایی‌های شخصیت تریون این عنوان آشنا شوید و سپس با استفاده از این قدرت‌ها به مبارزه با دسته‌ای از دشمنان بپردازید.

اولین‌بار در سال ۲۰۱۷ میلادی، شروع روند ساخت بازی Valfaris اعلام شد. حال پس از گذشت یک سال، استودیوی سازنده بیان کرده است که این عنوان در سال ۲۰۱۹ میلادی از طریق سرویس استیم در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. بازی‌ Valfaris برای کنسول‌های نینتندو سوئیج، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید