در سایه‌روشن ارواح تاریک | دانلود راهنمای کامل و جامع Dark Souls III، اختصاصی گیمفا

۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

عرض سلام و ادب دارم خدمت یاران و همراهان همیشگی وبسایت گیمفا و دوستان عزیز و گرامی که همواره با حضورشان در سایت و حمایت و تشویق تیم گیمفا، انگیزه لازم برای هر چه بهتر شدن و پیشرفت کردن را به ما تزریق کرده و سبب گشته اید تا تلاش کنیم هرچه بیشتر و بیشتر خود را به سطحی برسانیم که لایق شما و لطف شما عزیزان باشد. در راستای همین موضوع یکی از مواردی که تیم گیمفا از دو سال گذشته آن را مد نظر قرار داد ارائه راهنماهای فارسی بازی های مهم و بزرگ بود که در این خصوص راهنماهایی مانند راهنمای انتخاب های ویچر ۳، راهنمای کامل شخصیت های دارک سولز ۳، راهنمای برخی قسمت های لیگ او لجندز، راهنمای سیستم نمسیس در بازی شدو او وار و البته کامل تر از همه، راهنمای جامع و قدم به قدم بازی شاهکار بلادبورن و راهنمای جامع و قدم به قدم رزیدنت اویل ۷ بود که لحظه لحظه بازی را از آغاز تا پایان با تمامی آیتم ها و راه های مخفی و شخصیت ها و باس ها و مناطق انتخابی و…. را برای شما عزیزان توضیح می داد و به صورت قسمت قسمت  منتشر گردیدند و سپس فایل پی دی اف آن ها را نیز تقدیم شما کردیم و خوشبختانه خیلی مورد حمایت و استقبال شما نیز قرار گرفتند. حالا نوبت به سنگین ترین و حجیم ترین راهنما یعنی راهنمای Dark Souls III رسیده است که همین کار را در موردش انجام دهیم. بعد از پایان قسمت های مختلف راهنمای Dark Souls III خدمت شما عزیزان عرض کردم که برای آن که تمامی این راهنما به صورت یکجا و به صورت غیر پراکنده در اختیار شما عزیزان باشد و به عنوان یک مرجع فارسی ثابت برای بازی Dark Souls III محسوب گردد، قصد داریم تا آن را به صورت کامل و به صورت یک فایل پی دی اف شکیل و زیبا در قالب یک مجله با جلد و … برای شما عزیزان آماده نماییم تا دیگر برای پیدا کردن بخش های مختلف آن لازم نباشد در سایت به دنبال قسمت های مختلف و مورد نظرتان بگردید.

دانلود راهنمای کامل و جامع Dark Souls III، اختصاصی گیمفا

الوعده وفا!!! امروز به این وعده جامه عمل پوشانیده ایم و فایل کامل راهنمای فارسی جامع بازی Dark Souls III که برای اولین بار در ایران و به صورت اختصاصی توسط وبسایت گیمفا برای شما عزیزان تهیه و تدارک دیده شده است را برای دانلود تقدیم شما عزیزان می کنیم. همچنین باید این مژده را به شما عزیزان بدهیم عینا به مانند راهنمای Resident Evil 7: Biohazard و Bloodborne و Dark Souls 3، یک راهنمای بزرگ و عظیم دیگر را نیز به انتخاب شما استارت می زنیم تا باز هم گامی دیگر در جهت خدمت به بازیبازان ایرانی و کمک به آن ها در بازی های سنگین و پیچیده با ارزش تکرار بالا برداشته باشیم و انجام آن ها را برای بازیبازان جدید که می خواهند بازی را برای اولین بار بازی ها را شروع کنند ساده تر کنیم و برای کسانی هم که می خواهند بازی ها را از همه جهت کامل کنند، کمکی در مورد کشف تمام رازها و پیچیدگی ها و آیتم ها و …. کرده باشیم. امیدوار هستم که این راهنماها برای بازیبازان ایرانی مفید و مثمرثمر باشند و مورد رضایت شما دوستان عزیزم در وبسایت گیمفا قرار بگیرد. در ادامه مطلب می توانید تصاویری از برخی صفحه های راهنمای Dark Souls III مشاهده نموده و در انتهای مطلب نیز فایل پی دی اف کامل “راهنمای جامع بازی Dark Souls III اختصاصی وبسایت گیمفا” را دانلود نمایید. باشد که مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیرد.

عینا به مانند راهنمای Resident Evil 7: Biohazard و Bloodborne و Dark Souls 3، یک راهنمای بزرگ و عظیم دیگر را نیز به انتخاب شما استارت می زنیم تا باز هم گامی دیگر در جهت خدمت به بازیبازان ایرانی و کمک به آن ها در بازی های سنگین و پیچیده با ارزش تکرار بالا برداشته باشیم

دانلود فایل PDF راهنمای جامع Dark Souls III – اختصاصی گیمفا 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید