جدیدترین به‌روزرسانی بازی Ashen منتشر شد

۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به‌روزرسانی بازی Ashen منتشر شده که مشکلات موجود در بخش چندنفره‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی را رفع می‌کند.

مدت زمان زیادی از انتشار بازی Ashen نمی‌گذرد، عنوانی که با نمرات و نقدهای مثبت منتقدان و کاربران مواجه شد و اکنون از آن به عنوان یکی از بازی‌های مستقل موفق در سال جاری یاد می‌کنند. از مهم‌ترین ویژگی‌های این بازی می‌توان به وجود المان‌های عمیق نفش آفرینی، مبارزات چالش برانگیز، پازل‌ها و معماهای جالب و گرافیک هنری فوق العاده‌ی بازی اشاره کرد که تاثیر زیادی در محبوبیت این اثر داشته است. همچنین Ashen جزو اولین بازی‌هایی است که در فروشگاه جدید استودیو اپیک گیمز یعنی Epic Games Store منتشر شده است.

حال به تازگی، جدیدترین به‌روزرسانی بازی Ashen توسط تیم سازنده‌ی آن یعنی A44 Games منتشر شده و بسیاری از مشکلات موجود در بازی را رفع کرده است. بعد از انتشار رسمی این اثر، برخی از کاربران در بخش چندنفره‌ی بازی در پلتفرم رایانه‌های شخصی، با مشکلات زیادی از جمله کندی اتصال به سرورها و یا قطعی سرورها مواجه بودند و به همین علت، شکایات و اعتراضات زیادی به سوی سازندگان روانه شد. حال این به‌روزرسانی، بیشتر تمرکز خود را برروی حل مشکلات بخش چندنفره‌ی بازی گذاشته و استودیو سازنده در رابطه با این محتوای جدید توضیح داده:

تیم ما با کمک‌ها و پشتیبانی‌های فراوان اپیک گیمز، به حل مشکلات بخش چندنفره‌ی بازی در پلتفرم رایانه‌های شخصی، ادامه خواهد داد و در حال حاضر، درصد زیادی از مشکلات توسط به‌روزرسانی جدید بازی، رفع شده است. ما از تمامی بازی‌بازان حاضر در جامعه‌ی کاربری این بازی متشکریم و در آینده، هرچه بیشتر به برطرف کردن مشکلات این بازی خواهیم پرداخت.

این به‌روزرسانی جدید، تمامی مشکلات موجود در بخش چندنفره‌ی نسخه‌های رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان را رفع خواهد کرد. همچنین سازندگان اعلام کردند که اگر کاربران با مشکلات بیشتری در بازی مواجه شدند، می‌توانند از طریق ایمیل‌های مختلف، آن‌ها را به تیم پشتیبانی گزارش دهند. در ادامه توصیه شد که بازی حتما از طریق برنامه‌ی Epic Games Store اجرا شود چرا که ساختار کلی بخش چندنفره‌ی بازی به طور محسوس و تنگانگ، با سرورهای فروشگاه مذکور هماهنگ شده است.

قابل ذکر است که هم‌زمان با انتشار بازی Ashen در فروشگاه Epic Games Store، بازی جدید Hades ساخته شده توسط استودیو سوپرجاینت گیمز (Supergiant Games) نیز، در این فروشگاه عرضه شد. بازی Ashen به همراه جدیدترین به‌روزرسانی خود برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید برای مشاهده‌ی لیست نمرات جدید بازی، به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Inside 1990 گفت:

    آقا چرا هیچ خبری از این بازی نیست نه نمراتش رو پوشش دادین نه بررسی کردین؟
    من الان دارم بازی میکنم و فوق العادس در حد سولز و بلاد نیست ولی در حد نیوح عالیه و یه کپی تمام نیست و نوآوری های جالبی داره حتما دوستان عشق سولز بازی کنن

    0
    0