تریلر جدیدی از Pillars of Eternity 2: The Forgotten Sanctum منتشر شد

۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

به تازگی استودیودی ابسیدیان اینترتینمنت (Obsidian Entertainment)، تریلر جدیدی از آخرین بسته الحاقی بازی Pillars of Eternity 2: Deadfire منتشر کرده است. The Forgotten Sanctum روز گذشته برای رایانه‌های شخصی عرضه شد و حاوی ماموریت‌های داستانی جدیدی است. این تریلر را می‌توانید از انتهای همین مطلب مشاهده کنید.

به طور خلاصه، آرامگاه Maura باعث بیدار شدن نوعی تهدید در جزایر سیاه (Black Isles) شده است. جادوگران Eora به دنبال کمک شما هستند و The Watcher با گروه خود، راهی سیاه‌چاله‌یِ جدیدی می‌شود. این سیاه‌چاله حاوی چالش‌های جدیدی‌ست و در جریان بسته الحاقی The Forgotten Sanctum بازی‌بازان می‌توانند نسبت به همکاری یا مقابله با جادوگران تصمیم‌گیری کنند.

بسته الحاقی The Forgotten Sanctum را می‌توان به صورت مستقل خریداری کرد اگرچه این بسته‌ی گسترش دهنده در قالب سیزن پس (Season Pass) بازی Pillars of Eternity 2: Deadfire نیز در دسترس قرار دارد. بسته‌هایِ الحاقی پیشین این بازی یعنی Beast of Winter and Seeker، Slayer و Survivor نیز هر کدام ماموریت‌های داستانی جدیدی دارند. استودیوی ابسیدیان اینترتینمنت در حال حاضر مشغول توسعه بازی The Outer Worlds است که چندی پیش در جریان رویداد The Game Awards 2018 معرفی شد و قرار است توسط شرکت Private Division، زیر مجموعه‌یِ تیک-تو اینترتینمنت (Take-Two Interactive) عرضه شود. این استودیو اخیراً توسط شرکت مایکروسافت خریداری شده و قرار است از این به بعد، به توسعه بازی‌هایِ انحصاری برای ردموندی‌ها بپردازد.

تریلرِ گیم‌پلیِ Pillars of Eternity 2: The Forgotten Sanctum را می‌توانید از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید