امی هنگ جایزه‌ی Lifetime Achievement را در ۲۰۱۹ GDC دریافت خواهد کرد

۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰

به نظر می‌رسد که خانوم امی هنگ (Amy Henig) قرار است در مراسم GDC Awards که در سال ۲۰۱۹ برگزار می‌شود جایزه‌ی Lifetime Achievement را دریافت کند. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمفا همراه باشید. 

به احتمال خیلی زیاد تمامی شما با خانوم امی هنگ آشنایی دارید. بیشتر شهرت ایشان به دلیل کارگردانی و نویسندگی نسخه‌های ابتدایی سری موفق Uncharted است و هنوز هم بسیاری بر این عقیده‌اند که نسخه‌های ساخته شده توسط خانوم هنگ، بهترین نسخه‌های کل این فرانچایز بوده‌اند. خانوم هنگ علاوه بر کار در استودیوی خلاق ناتی داگ (Naughty Dog) در دیگر استودیوها نیز برروی عناوینی همچون Legacy of Kain and Soul Reaver ساخته‌ی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) نیز کار کرده است. کیتی استرن (Katie Stern) مدیر مراسم Game Developers Conference یا به اختصار GDC از خانوم هنگ چنین یاد می‌کند:

یک نماد اصلی و بنیادین در صنعت بازی‌های ویدئویی و البته یکی از موثرترین افراد در این صنعت.

خانوم امی هنگ با دریافت جایزه‌ی  Lifetime Achievement، نام خود را در کنار بازی‌سازان بزرگی همچون هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، تیم شافر (Tim Schafer) و وارن اسپکتر (Warren Spector) ثبت می‌کند. در صورت تمایل می‌توانید این مراسم را در ۲۹ اسفند سال ۹۷ مصادف با ۲۰ مارچ سال ۲۰۱۹ میلادی تماشا کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید