Warframe: Fortuna برای کنسول‌های نسل هشتمی در دسترس قرار گرفت

۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳

بسته‌یِ گسترش دهنده و جهانِ باز (Open World) بازی Warframe تحت عنوان Fortuna، ماه گذشته میلادی برای کاربران نسخه‌یِ رایانه‌های شخصی این عنوان در دسترس قرار گرفت. هم اینک، این بسته‌یِ گسترش دهنده برای نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان Warframe نیز منتشر شده است. با این حال، دارندگان نسخه نینتندو سوییچ این بازی برای تجربه‌ی این بسته‌ی گسترش دهنده باید کمی بیشتر صبر کنند.

بسته‌ی Fortuna از گستردگی قابل ملاحظه‌ای برخوردار است. محتویات این بسته الحاقی در جهانی بزرگ و جهان باز در Venus واقع شده است که می‌توانید در آن به فعالیت‌های جانبی متعددی نظیر ماهیگیری و معدن‌یابی مشغول شوید. از جمله دیگر ویژگی‌های جدید این بسته‌ی گسترش دهنده می‌توان به K-Drive اشاره کرد که می‌توانید آن را سفارشی‌سازی کنید. همچنین Kit-Gunها نیز به منظور سفارشی‌سازی کاملِ سلاح‌های دومِ شما نیز در این بسته قرار گرفته تا تنوع خوبی به سلاح‌ها و ابزارهای موجود در این بازی ببخشد.

البته، در این بسته‌ی گسترش دهنده شاهد ماموریت‌های داستانی جدیدی نیز خواهیم بود که در آن، باید به مردم Fortuna به منظور مقابله با Nef Anyo و Corpus کمک کنید. به زودی، بازی‌بازان قادر خواهند بود تا در سراسر جهان این بازی با Orb Mothersهای غول‌پیکر به مبارزه بپردازند. تریلر منتشر شده از نسخه‌ی کنسولی Warframe: Fortuna را می‌توانید از زیر مشاهده و در صورت تمایل، آن را دریافت کنید:

بازی Warframe در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید