نسخه‌ی Game of the YoRHa Edition بازی Nier: Automata رسما تایید شد

۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵

آقای یوکو تارو (Yoko Taro) با انتشار پیامی در حساب توییتر خود، شخصا انتشار بازی NieR: Automata: Game of the YoRHa Edition را تایید کرده است.

بازی هک اند اسلش NieR: Automata به لطف گیم‌پلی سریع، داستان احساسی، موسیقی فوق‌العاده و طراحی زیبای خود توانست به محبوبیت بالایی در بین هواداران دست پیدا کند و بیش از ۳٫۵ میلیون نسخه به فروش برساند. حال به نظر می‌رسد کسانی که تا به امروز موفق به تجربه‌ی این بازی زیبا نشده‌اند شانسی مجدد خواهند داشت.

کارگردان این بازی، آقای یوکو تارو رسما تایید کرده است که نسخه‌ی Game of the YoRHa Edition بازی در آینده منتشر خواهد شد. طبیعتا از آن‌جا که با آقای تارو طرف هستیم، ایشان صحبت‌هایی به صورت رمزآلود درباره‌ی زمان انتشار بازی مطرح کرده و در نهایت هواداران را با عدد «۵۲۱۱» تنها گذاشتند. متاسفانه هیچ توضیحی درباره‌ی این عدد از سوی کارگردان بازی منتشر نشد و بهترین حدسی که می‌توان درباره‌ی آن زد این است که این عدد به ۳۱ اردیبهشت سال آینده (۲۱ ماه می) به عنوان زمان انتشار اشاره دارد. با این حال همیشه این احتمال وجود دارد که این عدد تنها یک شوخی بوده است و هیچ معنای خاصی ندارد.

بازی Nier: Automata هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید