اولین تصویر از شخصیت Shao Kahn بازی Mortal Komabt 11 منتشر شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

رونمایی از بازی Mortal Kombat 11 در TGA 2018 برای طرفداران این سری بسیار هیجان انگیز و یک سوپرایز بزرگ بود. اگرچه اطلاعات دقیقی از بازی Mortal Kombat 11 و شخصیت‌های آن در دسترس نیست اما به تازگی فروشگاه Gamestop ایتالیا جزئیاتی را از این بازی به اشتراک گذاشته است.

فروشگاه Gamestop ایتالیا به تازگی نسخه‌ی پرمیوم بازی Mortal Kombat 11 را در میان محصولات خود لیست کرده و جزئیات جدیدی از آن را به اشترک گذاشته است که در قسمت پایین مشاهده می‌کنید:

بازی با موتور جدیدی ساخته شده و صحنه‌های خونین بیشتری خواهد داشت.

سیستم شخصی‌سازی جدید که به وسیله‌ی آن، لباس، تجهیزات و البته حرکات جدیدی آزاد می‌شود که تا به حال در هیچ بازی آن را مشاهده نکردیم.

حرکات تمام کننده‌ی بی‌رحمانه‌تر به وسیله‌ی فیتالیتی‌های جدید به همراه سیستم جدید GoreTech.

بخش چند نفره‌ی قوی که به مانند بازی‌های Esports دارای محتویات بسیاری به مانند قابلیت شخصی‌سازی، اخبار روزانه، اهدای جوایز روزانه و سیستم MatchMaking بهبود یافته خواهد بود.

استودیوی ندررلم (NeatherRealm) تا به حال از سیستم جدید GoreTech صحبتی نکرده ومشخص نیست که این سیستم جدید دقیقاً چه خواهد بود اما می‌توان حدس زد که این سیستم به نوعی با فیتالیتی‌های (Fatality) بازی مرتبط است و از این روی اجرای حرکات تمام کننده نسبت به گذشته بسیار متفاوت خواهد بود.

همچنین فروشگاه Gamestop ایتالیا تصویری از شخصیت Shao Kahn را نیز منتشر کرده است؛ شخصیتی که یکی از مزایای پیش خرید بازی Mortal Kombat 11 به شمار می‌رود.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ ۳ اردیبهشت سال ۹۸ شمسی مصادف با ۲۳ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان نینتندو سوئیچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. تریلر معرفی بازی Mortal Kombat 11 را می‌توانید آن را به صورت کامل از این نشانی مشاهده کنید.

12345678910(13 رای, میانگین آرا 9٫85 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید