گیم‌پلی جدید بازی Beyond Good and Evil 2 عنوانی جاه‌ طلبانه را نشان می‌دهد

۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵

با این‌که ظاهراً هنوز زمان زیادی تا عرضه‌ی بازی Beyond Good and Evil 2 باقی مانده اما یوبی‌سافت (Ubisoft) با انتشار یک پخش زنده‌ی جدید، وضعیت فعلی این بازی مورد انتظار را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. البته اگر وقت آن را ندارید که ویدئویی یک ساعته را تماشا کنید، یوبی‌سافت با انتشار یک ویدئوی کوتاه، ویژگی‌های اصلی این بازی را نشان داده است.

قطعاً بهترین کار این است که خودتان این ویدئو را مشاهده کنید. اما باید بگوئیم که تا این‌جای کار، به نظر می‌رسد که آقای میشل انسل (Michel Ancel) قصد دارد تا پیش درآمدی جاه طلبانه را برای بازی Beyond Good and Evil بسازد. شخصیت، تجهیزات و وسایل نقلیه‌ی شما همگی قابل شخصی سازی هستند، بخش چندنفره‌ی co-op بازی‌بازان را از جستجو در دنیای عظیم بازی منع نمی‌کند و حتی جابه‌جایی از زمین به فضا کاملاً یک پارچه و بدون صفحه‌ی بارگزاری است. یکی از نکات جالب این است که شما می‌توانید از فضا به سیاره‌ها نگاه کرده و حتی بناهای مهم آن‌ها را نیز مشاهده کنید.

این بازی از ایده‌های دیوانه واری بهره می‌برد؛ اگر یوبی‌سافت بتواند تمام آن‌ها را در بازی پیاده سازی کند، با یک عنوان فوق‌ العاده طرف خواهیم بود.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p و نرخ فریم ۶۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید