اعلامیه جدید شرکت نینتندو با محوریت احتمال انتشار بازی Persona 5 برروی نینتندو سوییچ

۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰

به تازگی شرکت نینتندو اعلامیه‌ی جدیدی را با محوریت احتمال انتشار بازی Persona 5 برروی نینتندو سوییچ منتشر کرده است.

تقریبا دو سال از انتشار رسمی بازی Persona 5 برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۳ می‌گذرد، این بازی در زمان عرضه‌ی خود مانند نسخه‌های قبلی این سری، توانست به نمرات بسیار خوبی دست یابد و نظرات مثبت منتقدان را به دنبال داشته باشد.

اخیرا شخصیت جوکر به عنوان اولین شخصیت حاضر در بسته‌ی الحاقی جدید بازی Super Smash Bros Ultimate معرفی شده و به همین علت، برخی از کاربران و طرفداران بازی Persona 5 انتظار دارند که شرکت نینتندو، این عنوان را برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر کند. در حال حاضر شایعات بسیار زیادی راجب عرضه‌ی این بازی برروی کنسول مذکور وجود دارد که برخی از آن‌ها با جزئیات متفاوت و غیررسمی در حال گسترش هستند.

در جریان این موضوع، به تازگی رجی فیس ام (Reggie Fils-Aime) مدیرعامل شرکت نینتندو آمریکا، اطلاعاتی جدید را در رابطه با انتشار بازی Persona 5 برای نینتندو سوییچ، منتشر کرده است. در واقع چندی پیش وب‌سایت IGN مصاحبه و گفت و گویی جدید را با وی برقرار کرد که در نهایت، رجی فیس ام اعلام کرد که نمی‌تواند اطلاعات مشخصی را در رابطه با انتشار این بازی، با دیگران به اشتراک بگذارد. البته طبق رسم همیشگی، تایید انتشار و پورت یک بازی مهم برای یک کنسول محبوب، در مراسم‌ها و رویدادهای بزرگ و به صورت زنده برگزار می‌گردد.

وی در مورد انتشار بازی Persona 5 برای نینتندو اعلام کرد:

حتما باید بدانید که من نمی‌توانم به طور مشخص، به این سئوال پاسخ دهم.

در این حالت، انتشار بازی Persona 5 برای کنسول نینتندو سوییچ تایید نشده اما چندان دور از ذهن نیست که در آینده، شاهد انتشار این بازی باشیم. حتی با توجه به ادامه‌ی صحبت‌های مدیر نینتندو آمریکا، احتمال عرضه‌ی این بازی برای کنسول مذکور از احتمال منتشر نشدن آن بیشتر است و بسیار از کاربران می‌توانند هنوز هم امیدوار باشند. او اعلام کرد که شرکت نینتندو، همیشه به دنبال بهترین بازی‌ها به همراه بهترین سازندگان و استودیوها است تا بتواند آثار خود را برای پلتفرم خود، منتشر کند:

لازم است که برای باری دیگر به این مسئله اشاره کنم که ما خواستار بهترین محتویات، بهترین بازی‌ها و بهترین سازندگان برای پلتفرم خود هستیم. ما از تمامی توسعه‌دهندگان بازی‌ها حمایت می‌کنیم تا آثار خود را با موفقیت برای نینتندو سوییچ منتشر کنند تا نظر کاربران این کنسول به بازی‌های بیشتر جلب شود. این وظیفه‌ی ما خواهد بود تا کاربران بیشتری را جمع‌آوری کنیم و فهرست بازی‌های نینتندو سوییچ را با عناوین فوق العاده و موفق همراه سازیم.

در این حالت و همان‌طور که مشاهده کردید، شرکت نینتندو از انتشار بازی‌های موفق و پرطرفدار برای کنسول سوییچ حمایت می‌کند و عنوان Persona 5 نیز، در دسته‌ی همین بازی‌ها قرار دارد. پس به نظر می‌رسد که کاربران می‌توانند به‌زودی، شاهد انتشار اعلامیه رسمی نینتندو با محوریت عرضه‌ی Persona 5 برای نینتندو سوییچ باشند.

البته در گذشته سازنده‌ی این بازی یعنی آتلوس (Atlus) با شرکت نینتندو همکاری‌های بسیار خوبی را داشته و از بهترین بازی‌های منتشر شده، می‌توان به عنوان Shin Megami Tensei یا نسخه‌های قبلی سری بازی Persona اشاره کرد.

بازی Persona 5 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۳ در دسترس است. همچنین شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بازی، به مطلب نقد و بررسی اختصاصی آن مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید