فاصله‌ی زیادی تا انتشار بازی Dragon Quest 12 باقی مانده است

۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۰

سال پیش استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix)، بازی Dragon Quest 11: Echoes of An Elusive Age را در دسترس بازی‌بازان و طرفداران آن قرار داد. در حالی که در شهریور ماه امسال، بازی Dragon Quest 11 در کشور ‌های غربی منتشر شد. این بازی به طور فوق‌العاده‌ای از داستان و مبارز‌های تن به تن برخوردار است. سبک نقش آفرینی این عنوان نیز به صورت قابل ملاحضه‌ای پیشرفت کرده است. طبق گزارشات منتشر شده، بازی Dragon Quest 11 موفق شد تعداد بسیار زیادی نسخه را در ایالات متحده‌ی آمریکا به فروش برساند.

حال سوال این است که نسخه‌ی بعدی سری بازی Dragon Quest یعنی Dragon Quest 12 کی منتشر خواهد شد. شایان ذکر است که طراح و سازنده‌ی این سری بازی جذاب، آقای یوجی هوری (Yuji Horii)، در کنفرانس‌های اخیر، صحبت‌هایی از نسخه‌ی بعدی Dragon Quest کرده است.

آقای هوری بیان کرده است:

من در حال حاضر تعدادی کلمه‌ی کلیدی از بازی را در ذهن دارم اما نمی‌توانم آن‌ها را در اینجا بیان کنم.

او همچنین ادامه داد:

ار آنجا که داستان بازی Dragon Quest 11 به طور منحصر به فردی خوب و ممتاز شد حال این‌بار نیز، این استودیو همچنین داستان و گیم‌پلی خوبی را برای نسخه‌ی بعدی این عنوان در نظر دارد. ما خبر‌هایی در راه خواهیم داشت که بسیاری از طرفداران و بازی‌بازان را شگفت‌زده خواهد کرد. در حال حاضر فکر می‌کنم که بسیاری از شما‌ها بی‌صبرانه منتظر خبر‌هایی بیشتر از سری بازی Dragon Quest هستید.

آقای یوجی هوری در مورد تم و فضای بازی نیز سخنانی را بیان کردند که در قسمت پایین با هم می‌بینیم:

من مدتی است که در مورد تم بازی Dragon Quest 12 در حال برنامه‌ریزی هستم. قصد دارم تمی را ارائه دهم که شما به عنوان بازی‌باز، خواستار به حقیقت پیوستن رویاها و اتفاقات بازی باشید.

او در آخر نیز صحبت‌ خود را اینگونه به پایان برد که هنوز راه زیادی تا انتشار بازی Dragon Quest 12 مانده است. پس اگر از طرفداران سری بازی Dragon Quest هستید، باید همچنان صبر پیشه کنید و منتظر اخبار و اطلاعیه‌های جدید استودیو اسکوئر انیکس بمانید. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی Dragon Quest 11 استودیوی اسکوئر انیکس به قلم آقای امیرمهدی نامجو را در این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید.

در ضمن بازی Dragon Quest 11: Echoes of An Elusive Age در حال حاضر برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین باید اعلام کنیم که این عنوان قرار است تا در آینده‌ای نه چندان دور، برای کنسول نینتندو سوئیچ نیز منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید