بازی Halo 5 در آینده نه چندان دور !

۲۲ دی ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۱

آقای  Conner ، رئیس استودیو 343 Industries درباره نسخه بعدی این فرانچایز اطلاعاتی را در وبلاگ Halo Way point  قرار داده است که نشان می دهد تیم تحقیقاتی در حال کار بر روی نسخه بعدی هستند.

 

متن ترجمه شده این خبر را می توانید در قسمت ذیل مشاهده کنید:

halo4بهترین و پر فروش ترین نسخه این فرانچایز بود که با نقد های خوب و مثبتی روبه رو شد همچنین جایزه های زیادی از جمله بهترین گرافیک سال در VGAو در Inside Gaming Awards برنده GOTY شد. ما برای این کار موتور بازی را ارتقا دادیم دنیای بازی را گسترده تر کردیم.در داستان تکنولوژی وحتی فروش بازی از نوآوری های زیادی استفاده کردیم.
اما در این کار بی نقص هم نبودیم ولی بر اساس بسیاری از معیارها این یک موفقیت به حساب می آید.پس می دانیم که هنوز راه بلندی را در پیش داریم و باید چیزهای بیشتر را یاد بگیریم.در این راه نیاز به نیروی مجرب و گسترده تر لازم داریم پس می توانیم دفعه بعد چیز بهتری را خلق کنیم.

او درباره نسل بعد هم گفت: چیزهای بسیار زیادی را علاقه داشتیم که در بازی قرار دهیم.  ویژگی هایی که هرگز به بازی راه نیافتند…مشکلاتی که حل شدنی نبودند. ..اشتباهاتی که رخ داده بود …DLCهای نچندان قوی و ضعف در ارتباطات این نسل همه وهمه مشکلات ما در این نسل بود که امیدوارم با آمدن نسل جدید بتوانیم آنها را برطرف کنیم.

ولی مواردی  خارق العاده حاضر شدند یک استودیوی سازنده بازی های AAA و استعداد های که می توانند کارهای حیرت انگیزی در رابطه با سخت افزار نسل بعد انجام دهند.
استفاده از یک موتور خارق العاده و مطالعه بیشتر در مورد عنصرهایی  مانند: تحصیلات, مردم,کد ها و…آینده خوبی را برای ما به ارمغان خواهد آورد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید