بازی Jagged Alliance: Rage منتشر شد + تریلر زمان عرضه

۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۵

به تازگی بازی جدید Jagged Alliance: Rage به همراه تریلر زمان عرضه‌ی خود و بعد از یک تاخیر، به دست کاربران رسیده است.

چندی پیش استودیو بازی‌سازی هندی گیمز (Handy Games) جدیدترین ساخته‌ی خود یعنی عنوان Jagged Alliance: Rage را در دسترس کاربران قرار داد و به همراه آن، تریلر زمان عرضه‌ی بازی را نیز منتشر کرد. بازی Jagged Alliance: Rage در دسته‌ی عناوین استراتژی و تاکتیکی قرار می‌گیرد که می‌تواند توان مدیریتی و استراتژی کاربران را به چالش بکشد. اتفاقات بازی در یک جزیره‌ی دورافتاده و مرموز جریان خواهد داشت. در واقع شما کنترل یک تیم نظامی را به عهده خواهید داشت که وظیفه‌ی آن‌ها، نابود کردن یک قاچاقچی و خلاف‌کار خطرناک است که در این جزیره زندگی می‌کند. به نظر می‌رسد که مقابله با وی کار آسانی نباشد زیرا از خود از هوش و قدرت بالایی برخوردار است و از همه مهم‌تر، یک ارتش بسیار خطرناک از موجودات عجیب و غریب را در اختیار دارد که بخش اصلی مبارزات بازی، با این موجودات خواهد بود.

تیم نظامی موجود در بازی Jagged Alliance: Rage از شش نفر تشکیل شده که هریک از آن‌ها، قابلیت‌ها و توانایی‌های مختلفی دارند و می‌توانند در مبارزات به خوبی تاثیرگذار باشند. استفاده درست از هریک از آن‌ها و به کارگیری به موقع آن‌ها، می‌تواند شانس شما را در پیش‌روی در داستان و گیم‌پلی بازی افزایش دهد تا بتوانید به خوبی مبارزات را پشت‌سر گذارید. در عوض اگر بدون اطلاع خاصی از خصوصیات هر یک از شخصیت‌ها از آن‌ها استفاده کنید، با مشکل مواجه خواهید شد. یکی از شخصیت‌های بازی که اهل کشور روسیه است، ایوان دولویچ (Ivan Dolvich) نام دارد و مهارت اصلی او، شرکت در مبارزات نزدیک و استفاده از سلاح‌های خودکار است. از سویی دیگر، حملات انفجاری و بمب‌گذاری نقش کلیدی در مراحل بازی را ایفا می‌کند و برای انجام این عملیات‌ها، می‌توانید برروی نبوغ و توانایی ویکتوریا واترز (Victoria Waters) حساب کنید. با این که هر شخصیت در بازی عملکرد مثبت خود را خواهد داشت، اما ممکن است در بعضی از وقت‌ها، نتوانند آن طور که باید و شاید وظایف خود را اجرا کنند. به گفته‌ی سازندگان، این شخصیت‌ها در نبردهایی که در گذشته‌ی خود پشت سرگذاشته‌اند، تقریبا تضعیف شده‌اند. برای مثال، شخصیت تک‌تیر انداز بازی که می‌توانید در نبردهای دور و پشتیبانی در درگیری ها از او استفاده کنید، چارلز هیگنز (Charlene Higgens) خواهد بود و وی در مبارزات تن به تن هیچ کارایی برای شما نخواهد داشت و اگر با دشمنی مواجه شود، بدون تردید کشته خواهد شد. علت آن این است که وی مدت زمان بسیار زیادی را در جنگل‌های دورافتاده به تنهایی زندگی کرده و مشکلات و جنگ‌های خونین فراوانی را تجربه کرده است.

بازی Jagged Alliance: Rage در سبک عناوین همکاری کوآپ (Co-op) ساخته شده و دو کاربر می‌توانند به طور هم‌زمان کنترل شخصیت‌های بازی را در دست بگیرند و از طریق همکاری با یکدیگر و استفاده از استراتژی‌های مختلف، در مرحله‌های بازی پیش‌روی کنند. بازی Jagged Alliance: Rage در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان در دسترس است. کاربران شبکه‌ی استیم می‌توانند این بازی را همین حالا و برای مدتی محدود، با تخفیف ۱۰ درصدی و با قیمت ۱۷٫۹۹ دلار خریداری کنند.

در نهایت می‌توانید تریلر زمان عرضه‌ی بازی Jagged Alliance: Rage را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید