پخش‌زنده جدید بازی Beyond Good and Evil 2 فردا نمایش داده خواهد شد

۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۵

پس از مدت‌ها انتظار برای انتشار تریلری جدید از بازی Beyond Good and Evil 2، بالاخره شرکت یوبیسافت (Ubisoft) در طی اقدامی، تریلری را قبل از انتشار نسخه آلفای این عنوان را پخش خواهد کرد. یوبیسافت فردا این تریلر را برای بازی‌بازان و طرفداران Beyond Good and Evil 2 به از طریق پخش‌زنده به نمایش خواهد گذاشت.

یوبیسافت اعلام کرد که می‌توانید جدیدترین تریلر از گیم‌پلی این بازی که قبل از انتشار نسخه آلفا ضبط شده را تنها از طریق وب‌‎سایت یوبیسافت مشاهده کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق وب‌سایت‌های توییچ، فیسبوک و یوتوب نیز شاهد پخش‌زنده‌ی تریلر جدید Beyond Good and Evil 2 باشید. این تریلر در ساعت ۶ بعدازظهر به وقت اروپا و در ساعت ۱۲ بعدازظهر به وقت شرق پخش خواهد شد.

پس از نمایش درخشان و چشم‌گیر این عنوان در مراسم E3 سال گذشته دیگر شاهد انتشار ویدئوهای زیادی از این بازی نبودیم. اما در ماه می (May) میلادی سال جاری، یوبیسافت بار دیگر یک نگاه اجمالی نسبت به نمایش این بازی در E3 2017 داشت که درآن بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی نیز به چشم می‌آمد. این گیم‌پلی بسیار درخشان ظاهر شد و مسلما با انتشار این عنوان می‌توانید تجربه‌ی جدید و خوش‌آیندی را احساس کنید.

با وجود این همه شایعه دراطراف این بازی، مسلما تا زمان پخش‌زنده این تریلر باید صبر کرد و دید که در نهایت یوبیسافت چه تدبیری برای بازیکنان تدارک دیده است. در هر حال به نظر می‌رسد که تا انتشار این عنوان زمان زیادی باقی‌مانده است، چرا که با توجه به پیشینه Beyond Good and Evil، این بازی به طراحی دقیق و کیفیت ساخت بالای خود مشهور است. پس به نظر نمی‌رسد با توجه به تریلر‌های منتشر شده از این عنوان و جلب توجه بازیکنان، یوبیسافت سریع تصمیم بگیرد و یک بازی جذاب را به فاجعه تبدیل کند.

با این وجود Beyond Good and Evil 2 هنوز تاریخ انتشار مشخصی را دریافت نکرده است. شما می‌توانید پخش‌زنده این عنوان را در تاریخ ۱۹ آذر ماه (۱۰ دسامبر) از طریق وب‌سایت‌های ذکر شده در بالای متن مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید