تاریخ انتشار قسمت سوم The Walking Dead: The Final Season مشخص شد

۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۰

پس از اتفاقات ناگوار پیش آمده برای تل‌تیل گیمز (Telltale Games) در چند ماه گذشته که منجر به تعطیلی این استودیو شد، سرنوشت بازی The Walking Dead: The Final Season که تنها دو قسمت از آن منتشر شده بود، در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. با این حال خوشبختانه چندی پیش استودیوی اسکای‌باند (Skybound) از عرضه‌ی قسمت سوم این بازی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

قسمت سوم بازی The Walking Dead: The Final Season با نام Broken Toys در تاریخ سه‌شنبه ۲۵ دی ماه ۱۳۹۷ (۱۵ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. می‌توانید در قسمت زیر به مشاهده تریلر منتشر شده بپردازید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p و نرخ فریم ۶۰ | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰

هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه‌ی قسمت چهارم و پایانی The Walking Dead: The Final Season در نظر گرفته نشده است اما با توجه به شروع روند توسعه‌ی بازی، مطمئنا پس از مدت کوتاهی از عرضه‌ی Broken Toys، قسمت آخر ماجراجویی‌های کلمنتاین منتشر خواهد شد.

باید در نظر داشت که پس از تعطیلی تل‌تیل گیمز، اسکای‌باند وظیفه‌ی ساخت این بازی و برخی دیگر از پروژه‌های استودیو‌ی نگون بخت تل‌تیل گیمز را بر عهده گرفته است. حال باید منتظر ماند و دید که آیا بازی‌های پیش رو از کیفتی قابل قبولی برخوردار خواهند بود یا خیر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید