رادیو گیمفا #۱ | مرور اخبار مهم هفته در نخستین آیتم صوتی گیمفا

۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

رادیو گیمفا، نام نخستین آیتم صوتی گیمفاست که در آن، به بررسی مهم‌ترین اخبار منتشر شده در طی هفته گذشته می‌پردازیم و نگاهی به مقالات منتشر شده در وب‌سایت گیمفا خواهیم داشت.

رادیو گیمفا نسخه تغییریافته خبرنامه ویدئویی‌ست که تا مدتی پیش شاهد انتشار آن بودید. ما برای عملکرد و تاثیرگذاری هرچه بهتر خبرنامه تصمیم گرفتیم تا آن را به شکل صوتی منتشر کرده و گسترش دهیم. نخستین شماره رادیو گیمفا، سه بخش کلی دارد:

  • اخبار مهم: در این بخش، هفت خبر مهم منتشر شده در طی هفته گذشته را به اطلاعتان خواهیم رساند.
  • اخبار کوتاه: سعی می‌کنیم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، نگاهی مختصر به دیگر اخبار منتشر شده در هفته پیش داشته باشیم.
  • جدول فروش: همانطور که از نام آن پیداست، در این بخش به بررسی پرفروش‌ترین بازی‌های هفته گذشته خواهیم پرداخت و وضعیت بازار را بررسی می‌کنیم.
  • معرفی مقالات منتشر شده در گیمفا: اگر در طول هفته گذشته نتوانسته‌اید مقالات سایت را بررسی کنید، ما به صورت کوتاه به اطلاعتان خواهیم رساند که چه مقالاتی در سایت منتشر شده است.

از آنجایی که این نخستین تجربه ما در زمینه آیتم صوتی‌ست، پس قطعاً ایراداتی دارد؛ به همین جهت، صمیمانه منتظر دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما هستیم. گفتنی‌ست که برنامه گیمفا، گسترش هرچه بهتر رادیو گیمفاست و به همین جهت، از شماره‌های آتی، شاهد بخش‌های جدیدی در آن خواهید بود.

محتوای نخستین شماره از آیتم صوتی رادیو گیمفا، توسط مهیار امیدی گردآوری شده و حسین هنرمندکیا نیز گوینده و طراح اصلی آن است. قسمت اول رادیو گیمفا را می‌توانید از زیر گوش دهید.

دریافت رادیو گیمفا با کیفیت ۳۲۰kbps

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید