گیفت کارت
گیفت کارت

بازی جدید Clatter معرفی شد

۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰

چندی پیش بازی جدید Clatter به طور رسمی معرفی شد و قرار است در سبک بازی‌های استراتژیک و کارتونی، به دست کاربران برسد.

به تازگی استودیو بازی‌سازی فیس‌پانچ (Facepunch) از بازی جدید خود یعنی Clatter رونمایی کرده است که در دسته‌ی عناوین استراتزی و کارتونی قرار می‌گیرد و از گرافیک چشم‌نواز و طراحی جالبی برخوردار است. بازی Clatter از دو حالت اصلی چندنفره و تک‌نفره پشتیبانی خواهد کرد و در جریان گیم‌پلی آن، ربات‌های بامزه در اندازه‌های مختلف بسیار تاثیرگذار خواهند بود.

طبق گفته‌ی سازندگان، در این بازی مراحل بسیار زیادی با طراحی‌های متنوع و چالش برانگیز پیاده‌سازی شده که توانایی استراتژی و مدیریت کاربران را در بین ربات‌ها به چالش می‌کشد. وظیفه‌ی اصلی شما این است که با استفاده از ربات‌های خود، دیگر ربات‌های دشمن و ظالم را از بین ببرید و از پیشروی آن‌ها جلوگیری کنید. با توجه به این که انواع مختلفی از این ربات‌ها در بازی دسترس است، شما می‌توانید چند عدد از هر دسته از ربات‌ها را با توجه به ویژگی‌ها و قدرت‌هایی که دارند، انتخاب کنید.

از مهم‌ترین حالت‌هایی که برای بازی تایید شده، می‌توان به Deathmatch و Control اشاره کرد. از سویی دیگر بازی از حالت Career Mode نیز پشتیبانی خواهد کرد و در جریان این حالت، شما باید یک تیم از ربات‌های کاملا جدید را که از توانایی خاصی برخوردار نیستند، تشکیل داده و در گذر زمان آن‌ها را پرورش دهید. مراحل و نقشه‌های متفاوتی برای این حالت درنظر گرفته شده که با تکمیل آن‌ها به امتیازات زیادی دسترسی پیدا خواهید کرد.

هنوز مشخص نیست که بازی Clatter در چه روزی منتشر می‌شود اما طبق گفته‌ی سازندگان، این اثر تقریبا چند روز مانده به سال جدید و در روزهای پایانی ماه دسامبر (آذر-دی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در شبکه‌ی استیم عرضه خواهد شد.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید