تاریخ انتشار بازی London Detective Mysteria مشخص شد

۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰

سازندگان بازی ژاپنی London Detective Mysteria در خبر جدید خود تاریخ انتشار این عنوان را مشخص کردند. این بازی برای پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

براساس اعلام استودیوی سازنده، این بازی در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۷ (۱۳ دسامبر ۲۰۱۸) برای پلی‌استیشن ویتا در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین دموی این بازی از امروز قابل بازی است که بازی‌بازان را با آن بیشتر آشنا می‌کند.

نسخه‌ای قدیمی از این بازی در گذشته در کشور ژاپن عرضه شده بود اما این نسخه برای منطقه غرب نیز منتشر می‌شود. سازندگان London Detective Mysteria از یک رمان معروف به نام Victorian era London الهام گرفته‌اند. وظیفه شما کنترل شخصیت Lady Whiteley در شهر لندن و کشف رازهای عجیب است. اعضای تیم سازنده با ساخت یک داستان جالب، سعی در جلب رضایت بازی‌بازان داشته‌اند. اگر به بازی‌های ماجراجویی علاقه دارید، London Detective Mysteria را از دست ندهید.

گفتنی است که تنها نسخه‌ی دیجیتالی این بازی با قیمت ۳۰ دلار در دسترس خواهد بود. تاریخ انتشار London Detective Mysteria برای رایانه‌های شخصی هنوز مشخص نیست و به گفته‌ی سازندگان، این کار کمی بعد از عرضه‌ی آن برای پلی‌استیشن ویتا صورت خواهد گرفت. به محض دریافت اطلاعات جدیدتر در خصوص این بازی آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید