اطلاعاتی جدید از بازی Hell Let Loose منتشر شد

۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی اطلاعات جدید از بازی Hell Let Loose منتشر شده که قرار است کاربران را به جزئیات اتفاقات جنگ جهانی دوم ببرد.

بازی Hell Let Loose برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ توسط استودیو بازی‌سازی بلک متر (Black Matter) معرفی شد و نظر کاربران و علاقه‌مندان به بازی‌های با محوریت جنگ جهانی دوم را به خود جلب کرد. زیرا این بازی قرار است تا جزئیات این دوره تاریخی مهم را با طور واقع‌گرایانه به تصویر بکشد و تجربه‌ای کاملا جدید را برای بازی‌بازان رقم بزند. کمپین کیک استارتر بازی در همان زمان معرفی و به طور رسمی تشکیل شد و این کمپین تا حالا توانسته تقریبا مبلغ ۲۲۰ هزار دلار را جمع‌آوری کند. در حال حاضر بازی روند توسعه خود را پشت‌سر می‌گذارد و چندی پیش تیم سازنده‌ی این اثر، به طور رسمی با شرکت بزرگ تیم ۱۷ (Team 17) وارد همکاری شد و این شرکت وظیفه‌ی انتشار عنوان Hell Let Loose را به عهده گرفت.

حال به تازگی و بعد از مدت‌ها، بالاخره سازندگان اطلاعاتی جدید از بازی Hell Let Loose منتشر کرده‌ند که از مهم‌ترین این اطلاعات جدید، می‌توان به تاریخ انتشار حدودی بازی اشاره کرد. طبق گفته‌ی سازندگان، این بازی در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۹ در قالب نسخه‌ی دسترسی زودهنگام به کاربران ارائه خواهد شد. هنوز معلوم نیست که این بازی تا چه زمانی در حالت دسترسی زودهنگام خواهد بود اما مثل تمامی عناوین دیگر، در زمانی که بازی به تکامل نهایی خود دست یابد و درصد زیادی از باگ‌ها و مشکلات فنی رفع گردد، به طور کامل به دست کاربران می‌رسد.

از سویی دیگر مشخص شد که در اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی، اطلاعات جدید و بیشتری از عنوان Hell Let Loose منتشر خواهد شد که پشتیبانی طولانی مدت سازندگان از بازی و برنامه‌های آینده را به همگان نشان خواهد داد. همان‌طور که ذکر شد، گیم‌پلی بازی Hell Let Loose در جنگ جهانی دوم جریان دارد و از مهم‌ترین ویژگی‌های آن، می‌توان به سلاح‌ها و وسایل نقلیه کاملا واقعی، جنگ‌های واقع‌گرایانه، بازسازی ویژگی‌های جنگ جهانی دوم و گرافیک چشم‌نواز اشاره کرد که با بسیاری از بازی‌های کاملا جدید و حتی AAA، برابری می‌کند. از طرفی به نظر می‌رسد که بخش آنلاین و چندنفره‌ی بازی می‌تواند بسیار هیجان انگیز باشد. در جریان این قسمت، کاربران به دو تیم ۵۰ نفره تقسیم خواهند شد و وارد یک نبرد نفس‌گیر و درگیرکننده خواهند شد.

این اثر از موتور بازی‌سازی آنریل انجین ۴ (Unreal Engine 4) پشتیبانی خواهد کرد و هنوز قیمت نهایی آن نیز مشخص نیست. در ادامه می‌توانید تصاویر جدید بازی Hell Let Loose را مشاهده کنید:

بازی Hell Let Loose سال ۲۰۱۹ به طور رسمی در قالب نسخه‌ی دسترسی زودهنگام برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

1
0
PC

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید