اطلاعاتی از جدیدترین به‌روزرسانی بازی Ghost Recon Wildlands منتشر شد

۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵

به تازگی اطلاعاتی از جدیدترین به‌روزرسانی بازی Ghost Recon Wildlands منتشر شده که محتویات جدیدی را به بازی اضافه می‌کند.

بازی Ghost Recon Wildlands در سال گذشته به طور رسمی به دست کاربران رسید و توانست تا حدودی نظر کاربران و منتقدان را در زمان عرضه، به خود جلب کند. سپس ما شاهد عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها، بسته‌های الحاقی و در کل محتویات زیادی بودیم که این اثر را هرچه بیشتر به تکامل نهایی آن، نزدیک می‌کرد. از طرفی حتما باید بدانید که برخی از بازی‌های شرکت یوبی سافت (Ubisoft) در زمان انتشار خود از مشکلاتی نظیر باگ‌های آزاردهنده رنج می‌برند که در گذر زمان رفع می‌شوند. بازی Ghost Recon Wildlands در دسته همین عناوین قرار می‌گیرد.

حال در جریان پشتیبانی راضی کننده‌ی یوبی سافت از این بازی، به تازگی اطلاعاتی از جدیدترین به‌روزرسانی Ghost Recon Wildlands منتشر شده که قرار است در هفته‌ی آینده، به دست کاربران برسد. این به‌روزرسانی جدید که تحت عنوان Special Operation 3 منتشر می‌شود، یک کلاس جدید PvE و دو کلاس تازه‌ی PvP را به کاربران ارائه خواهد کرد. هنوز مشخص نیست که موضوع اصلی این محتوای جدید، چه خواهد بود اما کلاس‌های جدید PvP، با محوریت موضوع اصلی به‌روزرسانی در بازی حضور خواهند یافت. برای مثال، در محتواهای قبلی عرضه شده برای بازی، شاهد حضور شخصیت‌هایی از عناوینی مثل Splinter Cell و Rainbow Six Siege بودیم که توانست هیجان بازی را به خوبی افزایش دهد. نا گفته نماند که کلاس‌های جدید PvP یک هفته زودتر در دسترس کاربرانی قرار می‌گیرد که سیزن پس سال دوم بازی را خریداری کرده باشند و در غیر این صورت، این کلاس‌ها در زمان معمولی خود منتشر خواهند شد.

از دیگر ویژگی‌های به‌روزرسانی جدید بازی، می‌توان به اضافه شدن ماموریت‌های جدید، یک نقشه جدید که هنوز به طور کامل معرفی نشده و تعدادی جوایز تازه اشاره کرد. از سویی دیگر، شاهد اضافه شدن یک حالت Photo Mode کاملا جدید به بازی خواهیم بود که می‌تواند لحظلات جذاب و خاطرانگیزی را در هر لحظه از بازی برای شما به ثبت برساند. در کنار آن، قابلیت‌های جدیدی به این حالت Photo Mode افزوده شده که می‌توانید عکس‌های گرفته شده را با استفاده از فیلترها و تنظیمات کاملا جدید و متنوع، ویرایش کنید.

در نهایت اعلام شد که طبق نظرسنجی‌ها و پیشنهاداتی که در انجمن اختصاصی این بازی صورت گرفته، بیش از ۹۰ آیتم جدید به فروشگاه بازی اضافه شده و شاهد کاهش قیمت برخی از آیتم‌های قدیمی بازی خواهیم بود. جدیدترین محتوای بازی Ghost Recon Wildlands در تاریخ ۲۰ آذر ماه سال ۱۳۹۷ (۱۱ دسامبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی منتشر خواهد شد.

بازی Ghost Recon Wildlands در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. شما میت‌وانید با مراجعه به مطلب نقد و بررسی ویدئویی این اثر، به طور کامل با آن آشنا شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید