فروش بازی NieR: Automata از مرز ۳٫۵ میلیون نسخه عبور کرد

۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵

سری بازی‌های NieR و Drakengard به رغم شایستگی، معمولا فروش کمی را تجربه می‌کنند. با این حال با عرضه‌ی NieR: Automata، این بازی موفق شد تا توجه بسیاری از منتقدان و بازی‌بازان را به خود جلب کند. این موضوع سبب شد تا NieR: Automata فروشی بسیار بیشتر از آن‌چه انتظار می‌رفت را تجربه کند.

به تازگی پیامی در صفحه‌ی رسمی توییتر NieR منتشر شده است که نشان می‌دهد میزان فروش بازی NieR: Automata از مرز ۳٫۵ میلیون نسخه عبور کرده است. در ماه ژوئن سال جاری، این بازی برروی کنسول ایکس‌باکس وان منتشر شد و بدون شک این موضوع تاثیر بسزایی در رسیدن به این موفقیت داشته است.

با توجه به موفقیت این نسخه، می‌توان تا حدودی مطمئن بود که شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) و استودیو پلاتینیوم گیمز (Platinum Games) به‌زودی روند ساخت دنباله‌ای برای این بازی را آغاز خواهند کرد. در عین حال، دارندگان نینتندو سوییچ خواهان عرضه‌ی NieR: Automata برروی کنسول خود هستند. چندی پیش بود که یوکو تارو (Yoko Taro)، کارگردان NieR: Automata از احتمال عرضه‌ی این بازی برروی این کنسول شرکت نینتندو خبر داد. موضوعی که در صورت به حقیقت پیوستن آن با استقبال گرم کاربران نینتندو سوییچ رو به رو خواهد شد.

بازی NieR: Automata هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بازی به مشاهده بررسی ویدئویی انجام شده توسط گیمفا بپردازید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید