بتسدا در پی جبران اشتباه کیف پلاستیکی

۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰

همان‌طور که در جریان هستید، این عنوان جدید استودیوی بتسدا (Bethesda) با استقبال خوبی همراه نشد. این بازی از همان زمان انتشار خود با انتقادات و نظرات کاربران زیادی مواجه شد. این شکست استودیوی بتسدا نشانی از عملکرد بسیار ضعیف بازی Fallout 76 است.

چند وقت پیش، این استودیو نسخه‌ای با نام Power Armor Edition را برای این بازی منتشر کرد. طبق گزارشات ارائه شده از سوی استودیوی بتسدا، این عنوان همراه با کیفی از جنس پارچه‌ی مخصوص عرضه خواهد شد. پس از اینکه بسته‌ی Power Armor Edition توسط طرفداران و بازی‌بازان با قیمت ۲۰۰ دلار خریداری شد، اتفاق عجیبی برای همه‌ی این خریداران رخ داد؛ به‌طوری که کیف ارائه شده از ماده‌ی پلاستیک ساخته شده بود. این رویداد، خشم و اعتراض کاربران زیادی را برانگیخت. استودیوی بتسدا که از این عنوان شرمنده شده بود تصمیم گرفت که با پرداخت ۵۰۰ اتم، این کم‌کاری خود را جبران کند. اما مثل اینکه این عنوان همچنان طرفداران و بازی‌بازان را خشنود و راضی نکرده است.

علی رغم همه‌ی این گفته‌ها، به نظر می‌رسد که استودیوی بتسدا قصد انجام کاری جدید در صدد کسب مجددا رضایت طرفداران خود را دارد. تیم پشتیبانی بتسدا، در صفحه‌ی اجتماعی توییتر خود اعلام کرد که این استودیو در تلاش است تا مشکل کمبود مواد اولیه برای ساختن کیف از جنس پارچه را حل کند و تصمیم دارد تا در آینده‌ای نه چندان دور، این کیف‌ها را با همان معیار‌های گفته شده، مجددا در اختیار دارندگان نسخه‌ی Power Armor Edition قرار دهد. برای مشاهده‌ی توییت منتشر شده، به قسمت پایین این متن مراجعه کنید.

این اتفاق باعث شده است تا بازی‌بازان زیادی به سایت استودیوی بتسدا رفته و برای دریافت این عنوان، سفارش خود را تا تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ (۳۱ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) به ثبت رسانند. این کیف‌ها به محض آماده شدن، در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت.

اگرچه بد قولی استودیوی بتسدا در ساخت کیف پارچه‌ای باعث ناراحتی طرفداران زیادی شد، اما این تیم سازنده هم‌چنان در تلاش است تا با ارائه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌‌های الحاقی‌ جدید و مختلف، باگ‌ها و مشکلات بازی را به حداقل رساند. بازی Fallout 76 هم‌ اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقدها و نمرات منتشر شده از این بازی را در این نشانی مشاهده کنید.

ما در صدد این هستیم تا برنامه‌ی تولید کیف‌های مخصوص را به پایان رسانیم. اگر از کسانی هستید که نسخه‌ی Power Armor Edition را خریداری کرده‌اید، هم‌اکنون به سایت استودیوی ما مراجعه کرده و تا تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ (۳۱ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) سفارش خود را ثبت کنید. ما این کیف‌ها را به محض آمادگی برای شما ارسال خواهیم کرد.

تیم پشتیبانی بتسدا

۱۲ آذر ۱۳۹۷ (۴ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی)

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید