تریلر هنگام انتشار Gear Club Unlimited 2 عرضه شد

۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

شرکت توسعه‌دهنده ادن گیمز (Eden Games) و ناشر بازی Gear Club Unlimited 2 یعنی شرکت مایک‌رویدس (Microïds) در جدیدترین اقدام خود، تریلر هنگام انتشار این عنوان را عرضه کردند. این بازی امروز برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

دارندگان کنسول نینتندو سوییچ می‌توانند از امروز این عنوان را به صورت انحصاری تجربه کنند. تنوع و رعایت اصول در ساخت یک بازی اتومبیل‌رانی باعث شده تا Gear Club Unlimited 2 همانند نسخه اول خود طرفداران زیادی را به خود جذب کند.

محیط بازی هیچ‌گاه برای شما تکراری نخواهد شد. چرا که در نقشه‌های متنوع با آب و هوای متفاوت می‌توانید به رقابت با دیگران بپردازید. در سرمای کوهستان، گرمای صحرا و همچنین آسفالت‌های شهری که آفتاب در آن در حال غروب است.

می‌توانید گاراژ مورد نظر خود را آن‌گونه که دوست دارید طراحی کنید و در این گاراژ سفارشی‌سازی شده به تعویض یا ارتقاء اتومبیل خود بپردازید. اگر احساس می‌کنید که از ماشین خود راضی نیستید، می‌توانید در اولین فرصت آن را عوض کنید. سیستم ارتقاء اتومبیل نیز بدون نقص و دقیق طراحی شده تا بازیکنان بتوانند راحت‌تر تصمیم‌گیری کنند.

بخش جذاب و دوست‌داشتنی بازی‌های اتومبیل‌رانی، مسلما مربوط به قسمت سفارشی‌سازی ماشین است که Gear Club Unlimited 2 نیز از این قابلیت بهره می‌برد. تنوع رنگ‌ها، نقش‌های مختلف و  دسترسی به تمامی بدنه ماشین برای سفارشی‌سازی یکی از فاکتورهای مهم برای طرفداران این سبک بازی به شمار می‌رود.

گیم‌پلی روان و سریع نیز یکی از نقاط قوت Gear Club Unlimited 2 است. لازم به ذکر است که می‌توانید به صورت آفلاین و با استفاده از قابلیت تقسیم صفحه (Split-Screen) نهایتا با ۴ نفر از دوستانتان به بازی بپردازید.

این عنوان هم‌اکنون برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس است و بازیکنان می‌توانند از طریق فروشگاه نینتندو بازی Gear Club Unlimited 2 را با قیمت ۵۹٫۹۹ دلار خریداری کنند. شما در ادامه می‌توانید، تریلر هنگام انتشار این عنوان را مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید