گیفت کارت
گیفت کارت

انتشار ویدئویی جدید از گیم‌پلی نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Onimusha Warlord

۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵

چندی پیش ویدئویی جدید از گیم‌پلی نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Onimusha Warlord منتشر شد و می‌توانید برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر راجب این بازی، ویدئوی منتشر شده را تماشا کنید.

بازی Onimusha Warlord برای اولین بار در سال ۲۰۰۱ برای کنسول پلی‌استیشن ۲ توسط شرکت کپکام (Capcom) منتشر شد و توانست به نمرات بسیار خوبی دست یابد و نظر کاربران و منتقدان را به خود جلب کند. پس از استقبال کاربران پلی‌استیشن از این بازی، سازندگان تصمیم گرفتند که نسخه‌ی ایکس‌باکس بازی را در سال ۲۰۰۲ منتشر کنند. در تابستان گذشته، کپکام به طور رسمی اعلام کرد که نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان Onimusha Warlord به طور رسمی در اواخر سال جاری میلادی عرضه خواهد شد.

از سویی دیگر، این اثر به دست کاربران کنسول نینتندو سوییچ نیز خواهد رسید و حال در جریان این موضوع، ویدئویی تازه از گیم‌پلی نسخه‌ی نینتندو سوییچ عنوان Onimusha Warlord منتشر شده است که می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر راجب جزئیات گیم‌پلی و محیط بازی، آن را تماشا کنید. در این ویدئوی ۱۵ دقیقه‌ای، شاهد به تصویر کشیده شدن بخش‌های داستانی بازی خواهیم بود , از سویی دیگر، سیستم مبارزات بازی به طور کامل قابل مشاهده است. در نهایت، می‌توانید نحوه‌ی تکمیل کردن یکی از معماها و پازل‌های سخت بازی را تماشا کنید که حتی برخی از کاربران، از آن به عنوان سخت‌ترین چالش بازی یاد می‌کنند.

نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Onimusha Warlord شاید تغییرات زیادی را با خود همراه نداشته باشد و تنها شاهد افزایش گرافیک کلی بازی و بیشتر شدن وضوح تصاویر هستیم. به هرحال، علاقه‌مندان به این بازی به شدت منتظر عرضه‌ی آن هستند و برای این اثر لحظه شماری می‌کنند.

در ادامه می‌توانید ویدئو گیم‌پلی جدید بازی Onimusha Warlord را برروی کنسول نینتندو سوییچ، مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰

بازی Onimusha Warlord در تاریخ ۲۹ آذر ماه سال ۱۳۹۷ (۲۰ دسامبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی در کشور ژاپن برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. همچنین بعد از آن شاهد انتشار نسخه‌ی ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی بازی در تاریخ ۲۵ دی ماه سال ۱۳۹۷ (۱۵ ژانویه سال ۲۰۱۹) در غرب خواهیم بود. از جدیدترین اخبار این بازی، می‌توان به انتشار مشخصات سیستم مورد نیاز آن اشاره کرد که تقریبا سیستم قدرتمندی را از کاربران طلب می‌کند. جزئیات این خبر در اینجا قابل مطالعه است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید