تیرکمان و چاقو، تنها سلاح‌های بخش بتل رویال Red Dead Online خواهند بود

اخبار بازی ۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۵

اگر به هر شکلی موفق شده‌اید تا بخش داستانی و تمام محتویات Red Dead Redemption 2 را تجربه کنید، قطعاً Red Dead Online می‌تواند شما را برای مدت زمان بیشتری در غرب وحشی نگه دارد. اما بهتر است از همین حالا خود را برای تجربه‌‌ای متفاوت از سبک بتل رویال آماده کنید.

اگر به استفاده از سلاح‌های متنوع عادت دارید، بخش بتل رویال این بازی برای شما کمی عجیب خواهد بود. اکثر بازی‌های منتشر شده که دارای این حالت هستند، علاوه بر تفنگ‌های عادی، برخی سلاح‌های جذاب‌تر مانند crossbow ،rocket launcher و یا حتی موارد دیگر را نیز اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهند. اما به نظر می‌رسد که شرکت راک‌استار (Rockstar) علاقه‌ای به این رویکرد ندارد.

در بازی Red Dead Redemption 2، بازی‌بازان کار خود را با تیرکمان و یا چاقو‌های پرتابی آغاز می‌کنند؛ این موضوع به نقشه‌ی انتخاب شده بستگی دارد. حال با کمی دقت مشاهده می‌کنیم که با ایجاد این تغییرات، گیم‌پلی بازی بیشتر بر پایه‌ی مخفی کاری و همچنین دقت بسیار بالا در هدف گیری متمرکز خواهد بود.

شاید عدم استفاده‌ی کابوی‌ها از هفت‌ تیر و تفنگ‌های شکاری عجیب باشد. اما این باعث می‌شود تا بازی‌بازان محیط اطراف خود را با دقت بسیار بیشتری بررسی کنند؛ چراکه دیگر بازی‌بازان نیز می‌توانند تا با بهره بردن از مخفی کاری به شما نزدیک شوند.

همان‌طور که می‌دانید، هم‌اکنون بخش Red Dead Online در حالت بتا قرار دارد. پس ممکن است که راک‌استار این حالت را تغییر داده و دیگر موارد مانند استفاده از تمام سلاح‌ها، جابه‌جایی با اسب و دیگر روش‌های حمل و نقل را به بازی اضافه کند. اما امیدواریم که نسخه‌ی فعلی به همراه تیر و کمان نیز برای طرفداران سرگرم کننده باشد.

بازی Red Dead Redemption 2 ‌هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. جهت آشنایی بیشتر با این عنوان، شما می‌توانید ویدئو‌های هایلایت و تحلیل فنی اختصاصی گیمفا را مشاهده کنید و همچنین به نقد و بررسی آن نیز نگاهی بیاندازید.

12345678910(7 رای, میانگین آرا 4٫57 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید