بازی‌های جدیدی به سرویس Sega Ages اضافه خواهند شد

۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰

شرکت سگا به تازگی از انتشار عناوین جدید خود برای سرویس Sega Ages خبر داده است. یکی از این بازی‌ها که بسیاری از بازی‌بازان با آن خاطره دارند، Out Run خواهد بود که برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. اگر علاقه‌مند به بازی‌های کلاسیک هستید، با ما همراه باشید.

مدتی پیش بود که سگا با معرفی سرویس Sega Ages، طرفداران بازی‌های قدیمی را غافلگیر کرد. سگا با استفاده از این سرویس، تعدادی از بازی‌های کلاسیک و قدیمی را برای نینتندو سوییچ عرضه کرده است. با اعلام این شرکت، به زودی بازی‌های دیگری نیز به عناوین گذشته ملحق خواهند شد.

در اولین خبر، نسخه‌ی غربی بازی محبوب Phantasy Star در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۷ (۱۳ دسامبر ۲۰۱۸) در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. سگا اعلام کرده است که این نسخه تفاوت‌های زیادی با نسخه‌ی دیگر خواهد داشت که تجربه‌ی این بازی را از همیشه جذاب‌تر می‌کند. از سوی دیگر بازی خاطره‌انگیز و جالب Out Run نیز در تاریخ ۸ آذر ۱۳۹۷ (۲۹ نوامبر ۲۰۱۸) در کشور ژاپن عرضه خواهد شد و هنوز تاریخ انتشار آن برای دیگر مناطق مشخص نیست.

سگا همچنین اعلام کرده است که در آینده بازی‌های بیشتری به سرویس Sega Ages اضافه خواهند شد که رضایت علاقه‌مندان به این سبک و دارندگان نینتندو سوییچ را جلب می‌کند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید