گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

قدردانی استودیو‌ی Hi-Rez از شرکت اپیک گیمز به واسطه‌ی رواج قابلیت کراس پلی

اخبار بازی
قدردانی استودیو‌ی Hi-Rez از شرکت اپیک گیمز به واسطه‌ی رواج قابلیت کراس پلی

در طول رویداد HRX، استودیو‌ی Hi-Rez از اضافه شدن قابلیت کراس پلی بین کنسول‌های ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی برای بازی Paladins خبر داد.

با این حال، این تمام ماجرا نیست و Hi-Rez اعلام کرد که در آینده‌ای نزدیک شاهد اضافه شدن این قابلیت به دیگر بازی‌های ساخته شده توسط این استودیو خواهیم بود.

در طی رویداد HRX، کریس لارسون (Chris Larsson)، مدیر استودیو‌ی Hi-Rez به صحبت در مورد اهمیت کراس پلی پرداخت و از تلاش‌های شرکت اپیک گیمز  (Epic Games) برای رواج این قابلیت در بازی Fortnite برای ایجاد جامعه‌ای وسیع‌تر از بازی‌بازان قدردانی کرد.

می‌توان گفت که اپیک گیمز لطف بزرگی در حق همه انجام داد. من فکر نمی‌کنم که هدف اپیک‌ گیمز از کراس پلی داشتن سود بیشتر بوده باشد بلکه هدف آن‌ها ارائه‌ی تجربه‌ای بهتر به بازی‌بازان خود است و من فکر می‌کنم که در مجموع، این قابلیت به نفع همه در صنعت بازی‌سازی خواهد بود. بدون اپیک گیمز، مطمئنا کراس پلی در وضعیت فعلی خود حضور نداشت. در واقع از زمان بازی‌هایی در سبک Fortnite است که همه در حال ستایش این قابلیت هستند.

اگر شما به مردم اجازه دهید که به صورت رایگان به جا به جایی محتوای بازی‌های خود برروی کنسول‌های مختلف بپردازند، ممکن است برخی از کاربران خود را از دست دهید اما در عین حال افراد بسیاری را به جمع کاربران خود اضافه کنید.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 7٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت