نقشه‌ی جدید بازی Fallout 76 مکان فعالیت‌های جانبی بازی را مشخص می‌کند

PC ، PS4 ، PS4 Pro ، Xbox One ، Xbox One X ، اخبار ، اخبار بازی ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

پس از ساخت نقشه‌ای تعاملی برای بازی Red Dead Redemption 2 که مکان تمامی فعالیت‌های بازی در آن نمایش داده شده بود، این‌بار نوبت انتشار همچنین نقشه‌ای برای جدیدترین ساخته‌ی استودیوی بتسدا (Bethesda) است.

امروزه اکثریت بازی‌های رایانه‌ای به سمت جهان‌آزاد بودن و یا آنلاین شدن سوق پیدا کرده‌اند. این امر می‌تواند به دلیل افزایش روز افزون محبوبیت حالت آنلاین و یا درآمد بسیار بالای بازی‌های جهان‌آزاد باشد. استودیوی بتسدا در آخرین ساخته‌ی خود هر دوی این موارد را ترکیب کرد و عنوان نقش‌آفرینی، جهان‌آزاد و آنلاینی را تحت عنوان Fallout 76 به بازار عرضه کرد. این بازی در صورت وجود مواردی همچون پیشرفت گرافیکی نسبت به نسخه‌ی قبل و یا خلاقیت در گیم‌پلی، می‌توانست جزو برترین بازی‌های امسال باشد؛ همان‌طور که از فرانچایز Fallout انتظار می‌رود. ولی متاسفانه شاهد آن هستیم که استودیوی بتسدا این‌بار در رابطه با Fallout 76 کم‌کاری کرده است و بازی نه از نظر منتقدین و نه از نظر بازی‌بازان، عنوان دلچسبی نیست. ولی به هر حال نمی‌توان انکار کرد که بازی Fallout 76 یکی از بزرگ‌ترین دنیاهای موجود را در عناوین آنلاین به بازی‌بازان ارائه می‌دهد. از طرفی دیگر بازی در سبک شوتر نقش‌آفرینی است و بنا بر سبک بازی، ما شاهد فعالیت‌ها و ماموریت‌های جانبی بسیار زیاد و متعددی هستیم که یافتن تمامی آن‌ها برای بازی‌بازان کاری دشوار و وقت‌گیر خواهد بود. حال همانند نقشه‌ای که برای بازی Red Dead Redemption 2 آماده شده بود که می‌توانید در اینجا آن را مشاهده کنید، اکنون برای بازی Fallout 76 نیز چنین نقشه‌ای آماده شده است و شما می‌توانید مکان یکایک فعالیت‌ها و ماموریت‌های مختلف در این بازی را برروی این نقشه مشاهده کنید.

بازی Fallout 76 هم‌ اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقدها و نمرات منتشر شده از این بازی را در این نشانیمشاهده کنید.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 7٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید