شخصیت Waluigi ممکن است به بازی Super Smash Bros. Ultimate اضافه شود

۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰

نینتندو در آخرین خبر خود از شایعه‌ی حضور شخصیت قدیمی به نام والویجی (Waluigi) گفته است. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید.

شرکت نینتندو با انتشار تصاویر و تریلرهای مختلف از بازی جذاب Super Smash Bros. Ultimate اکثر بازی‌بازان را مشتاق و شگفت‌زده کرده است. شخصیت‌های دوست‌داشتنی زیادی برای این بازی ساخته شده‌ است که هرکدام یادآور خاطرات زیادی برای ما هستند. هم‌اکنون شمار قهرمانان این بازی به ۷۴ رسیده که نشان‌دهنده‌ی تلاش سازندگان است.

یکی از علاقه‌مندی‌های طرفداران این بازی در طول این مدت، اضافه شدن والویجی به این بازی است. بسیاری از بازی‌بازان این تقاضا را از نینتندو دارند. اتفاقا شرکت نینتندو هم به این تقاضا واکنش نشان داد. یکی از سازندگان بازی در این خصوص گفته است:

تیم سازنده از تقاضای بازی‌بازان مبنی بر اضافه شدن والویجی آگاهی دارد. ما نیز تمام تلاشمان را خواهیم کرد که رضایت آن‌ها را جلب کنیم. تجربه‌ی استفاده از این شخصیت در این بازی به نظر جالب است هرچند که برای اضافه شدن این شخصیت قولی را به طرفداران نمی‌دهیم.

نینتندو پیش از این نیز اعلام کرده بود که پس از انتشار Super Smash Bros. Ultimate، یک بسته‌الحاقی شامل ۵ شخصیت، مراحل و آهنگ‌های جدید نیز عرضه خواهد شد. حال باید دید که آیا والویجی نیز به سایر قهرمانان اضافه خواهد شد یا خیر.

بازی Super Smash Bros. Ultimate در تاریخ ۱۶ آذر ۱۳۹۷ (۷ دسامبر ۲۰۱۸) به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید