گیفت کارت
گیفت کارت

تریلری جدید از بازی Concrete Genie منتشر شد

۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی تریلری جدید از بازی Concrete Genie منتشر شده که نقاشی دیواری سازندگان با موضوع این بازی را به کاربران نشان می‌دهد.

همان‌طور که اطلاع دارید، یکی از انحصاری‌های موردانتظار و جذاب شرکت شرکت سونی یعنی Concrete Genie در سال ۲۰۱۹ به طور رسمی به دست کاربران خواهد رسید. عنوانی که در زمان معرفی خود، توانست نظر بازی‌بازان را به خود جلب کند و به نظر می‌رسد که باید شاهد یکی دیگر از عناوین فانتزی و البته موفق باشیم. در جریان بازی Concrete Genie شما در نقش شخصیتی با نام اش (Ash) قرار خواهید گرفت که اصلی‌ترین کار او در زندگی، نقاشی کردن و طراحی‌های مختلف است. حال دشمنان و یا زورگویانی وجود دارند که در روند کاری وی تداخل ایجاد کرده و در نهایت دفترچه نقاشی او را به سرقت می‌برند. اش قصد دارد تا دوباره آن دفترچه را به دست آورد و در حین راه، با یک قلم جادویی مواجه می‌شود که می‌تواند نقاشی‌ها را به واقعیت تبدیل کرده و جان تازه‌ای را به آن‌ها انتقال دهد. حال او می‌تواند با کمک نقاشی‌هایی که بوجود می‌آورد، در برابر دشمنان بایستد و آن را از سر راه بردارد. همچنین این دشمنان، شهر موجود در بازی را به محلی متروکه تبدیل کرده و صحنه‌های ناراحت‌کننده‌ای را در سطح آن بوجود آورده‌اند. به همین علت ماموریت دیگر شما، بازگرداندن مردم شهر و شکوه آن است که باید آن را با موفقیت انجام دهید. وظیفه ساخت بازی Concrete Genie بر عهده‌ی استودیو PixelOpus خواهد بود و این اثر با کمک موتورگرافیکی Unreal Engine 4 ساخته خواهد شد.

حال به تازگی و در جریان جدیدترین اخبار این بازی، به تازگی ویدئویی جدید از Concrete Genie منتشر شده که یک نقاشی دیواری بسیار زیبا و هیجان انگیز از این بازی و جزئیات آن را به تصویر می‌کشد. این نقاشی دیواری توسط یک نقاش هنرمند با نام Tsuchinoko طراحی شده که در این تریلر، می‌توانید جزئیات و مراحل طراحی آن را با استفاده از یک قلم و تعدادی آب‌رنگ، مشاهده کنید.

ویدئو جدید بازی Concrete Genie با محوریت نقاشی دیواری:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

هنوز به طور دقیق مشخص نیست که بازی Concrete Genie در چه روزی به دست کاربران خواهد رسید اما طبق گفته‌ی سازندگان، این اثر در فصل بهار سال ۲۰۱۹ به صورت انحصاری منتشر خواهد شد. بدون شک در زمان عرضه‌ی بازی Concrete Genie و بعد از آن، شاهد نقاشی‌های بسیار زیبا و خلاقانه‌ای توسط کابران خواهیم بود که می‌تواند به گستردگی جامعه کاربری بازی کمک کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید