بازی Secret Files برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود

۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

شرکت دیپ سیلور (Deep Silver) از عرضه‌ی Secret Files برروی کنسول نینتندو سوییچ خبر داد.

مجموعه سه قسمتی Secret Files در بازه‌ی زمانی کوتاهی برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهند شد. همان‌طور که از نام بازی مشخص است، Secret Files برروی ماجراجویی‌‌هایی مرموزی تمرکز خواهد داشت که بازی‌بازان باید نسبت به حل آن‌ها اقدام کنند. با این حال با توجه به وجود پازل‌ها و چالش‌‎های بسیار، انجام هر یک از مراحل کار آسانی نخواهد بود.

نخستین قسمت از این مجموعه با نام Secret Files: Tunguska شناخته می‌شود. در این قسمت بازی‌بازان کنترل شخصیتی به نام نینا کلن‌کو (Nina Kalenkow) را بر عهده خواهند داشت. نینا به دنبال ولادیمیر (Vladimir)، پدر خود است که پس از ماجرایی عجیب ناپدید می‌شود. با کمک دستیار ولادیمیر به نام مکس (Max)، نینا به مکان‌های مختلفی در دنیا سفر می‌کند و با پیشرفت در بازی، حقایق بیشتری از دنیا به دست می‌آورد؛ حقایقی که بهایی سنگین به دنبال خواهند داشت.

نسخه‌ی اورجینال Secret Files: Tunguska در سال ۲۰۰۶ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد، در این عنوان، بازی‌بازان به بیش از صد مکان مختلف سفر می‌کنند و با افراد بسیاری به گفت و گو خواهند پرداخت، هدف نهایی بازی پرده برداشتن از رازی مخوف است.

Secret Files: Tunguska در تاریخ جمعه ۹ آذر ماه ۱۳۹۷ (۳۰ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. قسمت‌‌های بعدی این مجموعه با فاصله‌ی کمی از یکدیگر در دسترس کابران قرار خواهند گرفت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید