تاریخ انتشار عنوان NG برای پلی‌استیشن ۴ مشخص شد

۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰

شرکت توسعه‌دهنده اکسپرینس (Experience) پس از عرضه عنوان ترسناک NG برای کنسول پلی‌استیشن ویتا در تاریخ ۱۸ مرداد ماه امسال (۹، آگوست)، اکنون اعلام کرده است که این بازی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین تصاویر جدیدی را به همراه تاریخ انتشار دقیق این عنوان، به اشراک گذاشت.

شرکت اکسپرینس در ادامه ساخت بازی‌های ترسناک برای طرفداران این سبک جذاب، پس از ساخت عنوان Death Mark که مورد توجه بازیکنان قرار گرفت تصمیم به ساخت بازی NG گرفت و در نهایت امسال شاهد عرضه این عنوان برای کنسول پلی‌استیشن ویتا بودیم. حال NG برای کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز سال آینده و در برخی از مناطق در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی NG سبکی ترسناک-معمایی دارد که بخش اعظم ترسناک بودن این عنوان مربوط به ارواح سرگردان درون بازی می‌شود. به گفته سازندگان بازی، این عنوان ادامه داستان عنوان Death Mark را روایت می‌کند. داستان بازی در سال ۱۹۹۹ میلادی در منطقه‌ای به نام Kissouji در شهر توکیو اتفاق می‌افتد، جایی که شخصیت اصلی بازی به همراه دوستش وارد یک بازی ناخواسته می‌شوند که در نهایت موجب درگیری با ارواح سرگردان و مبارزه با هیولاها می‌شود.

قرار است در نسخه پلی‌استیشن ۴ این بازی تجربه‌ای جدید از این عنوان ترسناک داشته باشیم، زیرا با قابلیت جدیدی به نام horror x outlaw تصاویر به صورت زنده‌تر و واقع گرایانه به شما نمایش داده می‌شود. با پیش‌خرید یا خرید نسخه‌های اولیه عنوان NG علاوه بر بازی اصلی، آلبوم موسیقی‌ متن کامل این بازی که شامل موسیقی پس‌زمینه و آهنگ معروف عنوان Death Mark به نام How to Make Good Coffee است.

نسخه پلی‌استیشن ۴ این عنوان با قیمتی نامشخص و در تاریخ ۲ اسفند ماه (۲۱، فوریه، ۲۰۱۹) در ژاپن و به صورت رسمی در تاریخ ۱ فروردین ماه سال آینده (۲۱، مارس، ۲۰۱۹) در تمامی مناطق برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. شما می‌توانید در ادامه جدیدترین تصاویر منتشر شده از عنوان NG را مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • PERSIAN NAZI گفت:

  یه بازی ترسناک نیاز به دشمن ترسناک و اتمسفر مرده و اهنگ گذاری با محیط و از همه مهم تر سعی بر ترسناک بودن داشته باشه نه ادا در بیاره که اقا من ترسناکم لطفا بترسین الان فیلمهای ترسناک هم اینجوری شدن و حتی نمیفهمن ترس یعنی چی نمیدونن ترس یعنی گیر کردن بین جانوران ترسناک و سعی بر زنده مانده در محیطی خطرناک نه فرار کردن در یک محیط تاریک که حتی اجازه نداری فحش بدی چه برسه از خودت دفاع کنی . یادش بخیر یه بازی بود به اسم بیگانه علیه غارتگر که تو مراحل انسانش واقعا ترسناک بود و زینومورفها از زمین و اسمان و از هر سوراخ سومبه ای حمله میکردن .یه بازی بود به اسم عذاب که دشمنان وحشتناک ازمایشگاهی شهر رو اشغال کرده بودن و ذرت ذرت یه شکارچی با شاتگان دو لول بهت حمله میکرد.یه بازی بود به اسم فضای مرده که شب نمیشد بازیش کرد همه جوره بوی مرگ میداد

  0
  0
  • big_cypher گفت:

   خداوکیلی سافرینگ و دد اسپیس کجاشون ترسناک بود؟ من از مکس پین ۱ بیشتر از همه میترسیدم قیافه سم لیک با اون خنده مرموز و ترسناکش و اون دشمنایی که قیافه هاشون طوری بود که انگار خوابن یادش بخیر خیلی جوون بودیم

   0
   0
   • PERSIAN NAZI گفت:

    البته اون موقع من نوجوان بودم و برات بگم زمان بچگی با دیدن فیلم اناکوندا یا سربازان سگی خوابم نمیبرد اما الان نه .هر چیزی یه زمانی ترس داره الان اگه بازی کنی نمیترسی اما دفعات نخست سوپرایز داشت و قلب ادم تند میزد و نمیدونستی چی در انتظارته دوستام گفتن سایلنت هیل ترسناکه اما من نترسیدم بلاخره هرکس فرق داره Yes

    0
    0
 • DeadSpace گفت:

  بازی ترسناک فقط SilentHill و DeadSpace

  0
  0